خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) با توجه به سطح قیمت و آپشن های خاصی که دارند، به نگهداری و رسیدگی بیشتری نیازمند هستند. نگهداری و تعمیرات دوره ای صحیح این نوع خودرو ها، موجب حفظ کیفیت ظاهری و سلامت فنی خودرو می شود.

خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) به دلیل تعدد در آپشن ها، از حساسیت بیشتری نسبت به سایر خودرو ها بر خوردار هستند.عدم توجه به این حساسیت ها و عدم رسیدگی اصولی به خودرو، بار مالی زیادی بهمراه خواهد داشت. برای لذت بردن کامل از رانندگی با این نوع خودروها باید به خوبی نگهداری شوند.

  • تعمیرات دوره ای

همه خودروها به تعمیرات و بازبینی دوره ای نیاز دارند.با توجه به اصطحلاک بالای خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) تعمیرات دوره ای از اهمیت زیادی برخوردار است.در تعمیرات دوره ای، چک کردن لوازم مصرفی از قبیل: روغن موتور،فیلتر روغن،فیلتر بنزین،لنت ها و شمع ها مهمترین کار ممکن است.در تهیه قطعات و لوازم یدکی مصرفی خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) باید بسیار دقت کرد. در بازار ایران لوازم یدکی بنز و بی ام و انواع مختلفی دارند که ساخت کشورهایی نظیر چین و تایوان است. تهیه لوازم یدکی اصلی بنز و بی ام و،کاری بسیار مشکل است. پس از تهیه لوازم یدکی مصرفی بنز و بی ام و،انتخاب مرکز تعمیرگاهی مطمئن حائز اهمیت است.

  • اهمیت به ظاهر و رنگ بدنه

با توجه به قیمت بالای خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) رسیدگی به ظاهر و رنگ بدنه اهمیت ویژه ای دارد. به عقیده کارشناسان در صنعت خودرو برای نگهداری مناسب از رنگ خودرو در سال دو مرتبه به واکس و پولیش نیاز است.به مرور زمان رنگ بدنه ماشین مات می شود که دلیل آن خط و خش های بسیار ریزی می باشد که با چشم دیده نمی شود.پولیش کردن ماشین ماتی رنگ بدنه را بر طرف می کند و همچنین باعث شفافیت رنگ می شود.یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود خودرو شما نو به نظر برسد درخشندگی رنگ بدنه آن هست.

  • توصیه هایی در حوادث رانندگی

در حوادث رانندگی مشکلاتی علاوه بر خسارت و افت قیمت برای مالکان خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) پیش می آید.    

در تصادفات رانندگی با خودروهایی از قبیل بنز و بی ام و ابتدا باید خودروی خود را کارشناسی کنید تا ببیند کدام نقاط آسیب دیده اند و به چه لوازم یدکی نیاز دارید.در انتخاب مجموعه صافکاری و نقاشی بسیار هوشیار باشید.صافکاری و نقاشی بنز و بی ام و کار بسیار حساسی است. خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) از پیچیدگی های زیادی برخوردار هستند که کار صافکاری و نقاشی را با چالش هایی روبرو می سازد. صافکاری و نقاشی بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی به دلیل وجود داشتن انواع سنسور ها و رادار ها کار هر صافکار و نقاشی نیست.

تهیه لوازم یدکی بنز،بی ام و، پورشه و مازراتی از دیگر کارهای سخت است. لوازم یدکی بنز،بی ام و، پورشه و مازراتی حتما باید اصل باشد چرا که در صورت تقلبی بودن، خودرو با ارور همراه خواهد شد. قطعات و لوازم یدکی بنز،بی ام و، پورشه و مازراتی تنها باید از طریق کد شاسی ماشین شناسایی و تهیه گردد. نوع قطعه با نرم افزاری که مختص کمپانی این خودرو ها است با استفاده از کد شاسی شناسایی باید گردد در غیر اینصورت ممکن است به علت تنوع در مدل و سال ساخت خودروهای بنز،بی ام و، پورشه و مازراتی، به اشتباه تهیه گردد.

شرکت لوکاپرو با تجربه چندین ساله در تامین قطعات و لوازم یدکی بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی این اطمینان را به شما مشتریان می دهد که قطعه مورد نظر در سریعترین زمان و بدون هیچگونه خطایی به دست شما برسد.

شرکت لوکاپرو با استفاده از به روزترین دستگاه ها و افراد متخصص در حوزه صافکاری و نقاشی خودروهای لوکس (بنز، بی ام و، پورشه و مازراتی) ،انواع خدمات صافکاری و نقاشی و پولیش را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here