با توجه به واردات زیاد خودروهای بنز و بی ام و به ایران و نیاز این خودرو ها به لوازم یدکی اصلی بنز و بی ام و،و همچنین لوازم بدنه بنز و بی ام و متاسفانه بدلیل نبود نمایندگی رسمی تهیه لوازم یدکی و بدنه بی ام و برای مالکان این خودرو و همچنین تهیه لوازم یدکی و بدنه بنز برای مالکان این خودرو با سختی هایی همراه است.

به عنوان مثال اگر شخصی خودروی بی ام و داشته باشد با پیمودن چند هزار کیلومتر باید لوازم مصرفی بی ام و را تعویض کند .(مثل لنت ترمز،روغن موتور،فیلتر هوا و فلتر بنزین)

برای تعویض لوازم مصرفی بی ام و مشکلاتی خواهد داشت که مهمترین این مشکلات تامین لوازم یدکی بی ام و می باشد.که در ادامه این مشکلات را شرح می دهیم.

 

  • تامین لوازم یدکی و بدنه بی ام و و بنز از بازار

در بازار لوازم یدکی خودرو تعدادی از وارد کنندگان اقدام به واردات لوازم یدکی بنز و یا لوازم یدکی بی ام و می نمایند. در مورد لوازم مصرفی این فعالیت گسترده تر است.ولی به دلیل تعدد در مدل و سال ساخت خودروهای آلمانی تهیه این لوازم بسیار سخت است.زیرا از هر مدل بنز یا بی ام و تعداد کمی وارد می شود.

 

  • مراجعه به مراکزی که به طور تخصصی فعالیت می کنند

تعدادی از مراکز تعمیرگاهی اقدام به ارائه خدمات به خودرو هایی نظیر بنز یا بی ام و می نمایند.با توجه به نبود نمایندگی رسمی بنز و بی ام و در ایران مالکان این خودرو ها به ناچار به این مراکز مراجعه می کنند.این مراکز ابتدا با بررسی لوازم یدکی مورد نیاز هر خودرو اقدام به خرید از دبی یا آلمان می نمایند.معمولا با توجه به حاشیه سودی که در خرید عمده و هزینه زیاد ارسال قطعات از سایر کشور ها به ایران وجود دارد این مراکز به صورت دو ماه یکبار با خرید عمده لوازم یدکی،اقدام به وارد کردن می کنند.به طور مثال اگر شما یک خودروی بی ام و داشته باشید و برای آن مشکل فنی و یا بدنه ای به وجود آمده باشد،خودروی شما حدود دو ماه باید در آن تعمیرگاه بماند تا لوازم یدکی بی ام و شما برسد و تازه شروع به تعمیر کنند.

 

  • خرید شخصی از کشورهای همسایه

یکی از راه های خرید لوازم یدکی و بدنه ای بنز و یا لوازم یدکی و بدنه ای بی ام و مراجعه شخصی مالکان این خودرو ها به امارات و ترکیه می باشد.نحوه کار به اینصورت است که با مراجعه به نمایندگی های موجود در کشور های همسایه و با اعلام کد شاسی خودرو و لیست لوازم فنی بنز و یا بی ام و اقدام به خرید و آوردن به ایران می کنند.

 

  • خرید از واسطه ها به صورت استوک

یکی از راه های دیگر تهیه لوازم یدکی و بدنه بنز و لوازم یدکی  و بدنه بی ام و، واسطه هایی هستند که اقدام به خرید از کشورهای همسایه به صورت استوک می نمایند.شیوه کار این واسطه ها به اینصورت است که با گرفتن کد شاسی خودروی مورد نظر ،با مراجعه به مراکز اسقاط خودرو در کشورهایی نظیر امارات،اقدام به خرید قطعات بدنه به صورت رنگ فابریک و لوازم یدکی می کنند.

 

  • خرید از راه سفارش به وارد کنندگان لوازم یدکی

در این روش با مراجعه به واردکنندگان لوازم یدکی و سفارش لوازم مورد نظر و پرداخت هزینه آن ها اقدام به وارد کردن قطعات بدنه و فنی بنز یا بی ام و می کنند.که البته این هم زمان بر است.

 

شرکت لوکاپرو با در نظر گرفتن مشکلات پیرامون تهیه لوازم یدکی و فنی خودروهایی نظیر بنز و بی ام و اقدام به واردات انواع لوازم یدکی بنز و بی ام و می نماید.شرکت لوکاپرو با تهیه این لوازم از نمایندگی های اصلی این اطمینان خاطر را به شما مشتریان می دهد که تمامی لوازم مورد نیاز شما کاملا اصلی بوده و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.شما می توانید با دیدن سایر بخش های این سایت با خدمات شرکت لوکاپرو بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here