پولیش کردن ماشین باعث پاک شدن هر چه بهتر لکه های موجود بر روی بدنه خودرو می شود.و همچنین لایه محافظی در برابر آب، زنگزدگی و نور خورشید ایجاد می کند. و به پایدار ماندن رنگهای متالیک کمک شایانی کنند.به عقیده کارشناسان در صنعت خودرو برای نگهداری مناسب از رنگ خودرو در سال دو مرتبه به پولیش نیاز است.به مرور زمان رنگ بدنه ماشین مات می شود که دلیل آن خط و خش های بسیار ریزی می باشد که با چشم دیده نمی شود.پولیش کردن ماشین ماتی رنگ بدنه را بر طرف می کند و همچنین باعث شفافیت رنگ می شود.یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود خودرو شما نو به نظر برسد درخشندگی رنگ بدنه آن هست. اگر رنگ خودرو شما کدر شده و یا روی آن خطوط ریز بسیاری وجود دارد نگران نباشید، کافی‌‌ است خودرو خود را پولیش کنید.
هزینه پولیش کردن ماشین تا حد زیادی بستگی به این دارد که شما برای پولیش کردن به کجا مراجعه کنید.به طور مثال قیمت پولیش در یک کارواش با یک صافکاری و نقاشی کاملا متفاوت است.
در کارواش ها قیمت ها بر اساس مصوبه اتحادیه در نظر گرفته می شود که این قیمت ها برای واکس بدنه می باشد در حقیقت در کارواش ها صرفا خودروی شمارا واکس می کشند نه پولیش!!!.براقیت حاصل از واکس کاملا موقتی می باشد و ایرادهای رنگ بدنه را از بین نمی برد.ولی ماهیت پولیش از بین بردن کلیه خط و خش های ایجاد شده بر روی بدنه می باشد.پولیش کشیدن کار بسیار تخصصی است و در کارواش ها افراد پولیش کار استفاده نمی کنند.اگر فردی که مهارت کافی در پولیش کشیدن ماشین را نداشته باشد ممکن است صدمات جبران ناپذیری به رنگ بدنه خودرو وارد کند.
قیمت پولیش زدن ماشین بسته به نوع ماشین وابعاد آن متفاوت است.به طور مثال مقدار زمانی که برای پولیش کردن یک خودروی شاسی بلند صرف می شود طبیعتا بیشتر از یک خودرو سواری می باشد و در نتیجه قیمت پولیش کردن آن بیشتر می شود.به طور کلی هزینه پولیش کردن متفاوت می باشد.
قیمت حدودی پولیش کردن توسط افراد متخصص به صورت زیر می باشد:(قیمت ها حدودی می باشد وبسته به مقدار کاری که لازم دارد تغییر می کند.)
خودرو های سواری کوچک مثل انواع پژو ۲۰۶ و پراید و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۲۰۰،۰۰۰ تومان
خودرو های سواری بزرگ مثل ماکسیما و آزرا و .. و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۳۰۰،۰۰۰ تومان
خودروهای شاسی بلند مثل پرادو و سانتافه و … و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۴۰۰،۰۰۰ تومان

در انتها تیم تخصصی شرکت لوکاپرو با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات واکس و پولیش را حتی در محل شما با بهترین قیمت ارائه کند.شما می توانید سایر بخش های این سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here