به گزارش تیم خبری لوکاپرو :با وجود رکود حاکم بر بازار خودرو و به رغم کاهش خرید و فروش در بازار خودرو همچنان شاهد افزایش قیمت برخی از خودروها داخلی و خارجی هستیم.
تعدادی از خودروهای پرفروش وارداتی که در این روزهای رکود بازار شاهد بالا رفتن قیمت آنها بودیم می توان به تویوتا کرولا با 3 میلیون تومان و توسان 2015 ،اپتیما 2016 و سوناتا با 1میلیون تومان افزایش قیمت اشاره کرد.

خودروهای داخلی نیز ماند هفته گذشته همچنان با افزایش قیمت مواجه بودند در زمینه خودروهای داخلی نیز باید به افزایش قیمت میلیونی انواع تندر 90 نسبت به هفته گذشته در بازار اشاره کرد.

بر این اساس در خودروهای داخلی تندر 90 اتوماتیک با 1میلیون تومان افزایش قیمت،تندر 90 ایران خودرو با 800 هزار تومان،پارس تندر با 1 میلیون و 300 هزار تومان،جک اس 5 کرمان خودرو با 500 هزارمیلیون تومان و مزدا 3 تولیدگروه بهمن با 2 میلیون تومان افزایش قیمت مواجه شدند.

در مقابل جالب است که خودروهای موفق و پرفروش پژو پارس ال ایکس،پژو 405 جی ال ایکس و 405 اس ال ایکس با 100 هزار تومان و 206 تیپ 2 با 300هزار تومان کاهش قیمت در بازار مواجه شدند.

البته قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتیکه خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا 10 روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو دارد.
در ادامه شاهد قیمت خودروهای وارداتی هستید که این قیمت گذاری در تاريخ به روز رساني با همکاري 14 نمايشگاه اتومبيل در شهر تهران در سايت ثبت مي شود.
بهاي فروش شامل هزينه هاي ماليات ( بر مبناي 9% ) و عوارض ارزش افزوده شماره گذاري و بيمه شخص ثالث ( 220 ميليون ) و حق گارانتي است.
قیمت خودروهای وارداتی امروز:

benz1

bmw1
bmw2

Hyundai

kia motors

lexus

Mitsubishi

toyota

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here