به گزارش تیم خبری لوکاپرو: این روزها شاهد افزایش قیمت خودرو در بازار خودروهای داخلی هستیم که البته با وجود افزایش چند درصدی قیمت خودرو در بازار خودروهای داخلی ، همچنان بازار خودرو با رکود همراه است.
هیچ گونه تغییر وضعیتی حتی با وجود ورود خودروهای مدل 2016 در بازار خودروهای وارداتی رخ نداده است و همچنان بازار وارداتی ها در رکود شدید به سر می برد.
پیش بینی می شود بازار خودروهای داخلی و وارداتی با نزدیک شدن به پایان سال همچنان در شرایط فعلی قرار داشته باشند و امسال شاهد بازار شب عید در صنف نمایشگاه داران نباشیم.
اغلب افرادی که خواستار خرید خودرو داخلی بودند با ارائه تسهیلات خرید از فرصت بوجود آمده استفاده کردند و اقدام به خرید کردند هرچند که تعداد زیادی از متقاضیان هنوز خودروهای تسهیلاتی خود رادریافت نکردند این در حالی است که بازار خودروهای وارداتی به دلیل اشباع در عرضه ، همچنان در شرایط قبلی و رکود قرار دارد.
با توجه به نوسان قیمت در بازار خودروهای داخلی بر خلاف برخی نظرات مبنی بر تثبیت قیمت در بازار ، همچنان بازار خودروهای داخلی با نوسان در قیمت مواجه است.
این روزها تقاضای خرید خودروهای دست دوم افزایش یافته اما این خودروها از لحاظ قیمت در شرایط مطلوب و منصفانه ای قرار ندارند در نتیجه رونقی در بازار خودروهای دست دوم نیز دیده نمی شود.
مروری کنیم بر نوسانات خودروهای داخلی در هفته ای که گذشت:
قیمت پژو 405 معادل 500 هزار تومان، پژو پارس سال 300 هزار تومان و پژو 206 V8 معادل 500 هزار تومان افزایش یافته است.
قیمت تندر 90 اتومات نیز معادل 500 هزار تومان و قیمت تندر 90 مدل E2 معادل 100 هزار تومان کاهش یافته است.
قیمت خودروهای داخلی امروز:

iran khodro 1
iran khodro 2

pars khodro

saipa 1
saipa 2

bahman

diar khodro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here