مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از انعقاد قرارداد تولید محصولات سواری و تجاری بنز در ایران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایرنا، هاشم یکه زارع در نشست خبری اظهار داشت: اخیراً مذاکرات خوبی با بنز داشته‌ایم و این شرکت تصمیم گرفته به صورت کامل وارد بازار ایران شود. وی با بیان آنکه ظرف دو تا سه ماه آینده دفتر شرکت بنز مجدداً در ایران راه اندازی خواهد شد، خاطرنشان کرد: طبق توافقات انجام شده به‌زودی قرارداد پنج ساله‌ای با بنز امضا خواهد شد که براساس آن شرکت ستاره ایران به عنوان واردکننده و شرکت تاپ خودرو به عنوان تولیدکننده، عرضه خودروهای بنز را در ایران آغاز خواهند کرد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: به زودی قرارداد ۱۰ ساله‌ای در حوزه تولید خودروهای تجاری با بنز امضا خواهد شد که این کار با ساخت داخل مناسبی در ایران همراه خواهد بود، ضمن آنکه در این حوزه نیز بنز اعلام آمادگی کرده ۳۰ درصد سهام شرکت ایدن را خریداری و تولید موتورهای روز جهان را آغاز کند. شرکت محورخودرو که تولیدکننده اکسل است نیز فعالیت‌های خود را با بنز توسعه خواهد داد.

8 دیدگاه ها

  1. یعنی دیگه مردم بجای خرید ماشینهای چینی میتونند بنز بخرن؟ البته با همون قیمت خرید ماشینهای چینی!!!!!!

  2. ابرای کارخانه مرسدس متاسفم چون ایران خودرو با دله دزدی های خود بنز را هم عین پژو به لجن میکشد.حالا باید منتظر باشیم که بنز هم چرخش در بره موتور بسوزونه یا روغن کم کنه شاید هم مثل پراید براش دنده عقب نزارن

Comments are closed.