یکی از مشکلاتی که دارندگان خودرو‌های مرسدس بنز و بی ام و همیشه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، تامین و تهیه لوازم یدکی اصل و با کیفیت اتومبیل‌های لوکس آلمانی خود است. به دلیل نبود نمایندگی‌های معتبر مرسدس بنز و بی ام و در کشور، شاهد گسترش لوازم یدکی‌های بی‌کیفیت و تقلبی و البته گران قیمت در بازار لوازم یدکی کشور هستیم.در این مقاله تیم لوکاپرو در نظر دارد که لوازم یدکی خودرو‌های مرسدس بنز و بی ام و را در بازار ایران بررسی کند.

لوازم یدکی خودرو‌های مرسدس بنز و بی ام و

لوازم یدکی مرسدس بنز

کمپانی مرسدس بنز برای اولین بار در سال ۱۹۲۰ میلادی، در منطقه زیندل فنگدن آلمان پایه گذاری شد. این کمپانی با شعار ((یا بهترین یا هیج)) همیشه سعی کرده است که خودرو‌هایی با کیفیت بالا به بازار‌های جهانی عرضه کند. اتومبیل‌های مرسدس بنز در ایران بسیار شناخته شده هستند و واردات این خودرو به کشور، بیش از نیم قرن است که با موفقیت انجام شده است.

به دلیل استفاده از مواد اولیه، با کیفیت و همینطور پیچیدگی منحصر به فرد لوازم یدکی مرسدس بنز، معمولا لوازم یدکی این خودرو‌ها از قیمت بالاتری نسبت لوازم یدکی خودرو‌های هم کلاس خود دارند.

از آنجایی که خودرو‌های مرسدس بنز تاریخ طولانی در ایران دارند، بخشی از اتومبیل‌های این کمپانی مربوط به دسته خودرو‌های کلاسیک هستند که البته برای تهیه لوازم یدکی این خودرو‌ها باید زمان بیشتری گذاشت و انتظار می‌رود که دارندگان این اتومبیل‌ها باید از لوازم یدکی استوک یا به قول معروف دست دوم استفاده کنند.

گران قیمت بودن تعمیر و تعویض لوازم یدکی خودرو‌های مرسدس بنز به دلیل کیفیت بالای آن‌ها است و البته واردات محدود، لوازم یدکی خودرو‌های لوکس و خاص این کمپانی مانند خودر‌های کلاس S یکی دیگر از عوامل بالا رفتن قیمت‌ لوازم یدکی مرسدس بنز در ایران است.
به عنوان مثال هزینه تعویض و تعمیر یک عدد چراغ جلو خودرو مرسدس بنز S500 مدل ۲۰۱۱، در بازار ایران، قیمت حدودی ۱۲ میلیون تومان دارد.

بنز s500

لوازم یدکی بی ام و

بی ام و؛ غول خودروسازی باواریایی، که از سال ۱۹۲۸ و بعد از برداشتن تحریم‌ها علیه آلمان شروع به فعالیت در حوضه اتومبیل کرد. بی ام و همیشه سعی داشته با طرح‌های جسورانه، خاص بودن خودرو‌های خود را در بازار‌های جهانی نشان دهد و البته خدمات پس از فروش بی ام و، زبانزد متخصصان و مدیران حوضه خودرو بوده است و این امر یکی از دلایل پیشرفت این کمپانی بزرگ آلمانی در سطح جهانی بوده است.

معمولا لوازم یدکی بی ام و را می‌توان به صورت اصل و آکبند در بازار لوازم یدکی خودرو‌های لوکس کشور پیدا کرد. اما به دلیل قیمت بالای برخی از لوازم یدکی بی ام و، متاسفانه خیلی وقت‌ها شاهد این هستیم که، دارندگان خودرو‌های بی ام و ترجیح می‌دهند که از لوازم یدکی استوک یا در واقع دست دوم استفاده کنند.

تعمیر و تعویض قطعات و لوازم یدکی بی ام و، باید توسط متخصص آن انجام شود و طبیعی است که این تخصص هم قیمت بالایی دارد و بدیهی است که دارندگان اتومبیل‌های بی ام و، باید زمان و هزینه نسبتا بالایی برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو خود صرف کنند. برای نمونه می‌توان هزینه تعمیر و تعویض یک عدد در سمت جلو خودرو بی ام و X4 مدل ۲۰۱۵ را مثال زد که قیمت حدودی ۳۰ میلیون تومان دارد.

لوازم یدکی بی ام و

شرکت لوکاپرو با در نظر گرفتن مشکلات پیرامون تهیه لوازم یدکی و فنی خودروهایی نظیر بنز و بی ام و اقدام به واردات انواع لوازم یدکی بنز و بی ام و می نماید.شرکت لوکاپرو با تهیه این لوازم از نمایندگی های اصلی این اطمینان خاطر را به شما مشتریان می دهد که تمامی لوازم مورد نیاز شما کاملا اصلی بوده و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.شما می توانید با دیدن سایر بخش های این سایت با خدمات شرکت لوکاپرو بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here