خودرو شما درواقع سرمایه شما هست؛بنابراین نگهداری از خودرو مانند نگهداری و محافظت از سرمایه خود است. پولیش یکی از راه های محافظت و نگهداری از خودرو است که میتواند آثار خط و خش روی بدنه خودرو را از بین ببرد.به صورت کلی پولیش خودرو ها به دو صورت دستی و یا با دستگاه پولیش انجام میگیرد.

پولیش دستی پولیش ساده است که معمولا با ریختن محلول پولیش بر روی یک دستمال تمیز و یا یک اسفنج انجام پذیر است.
ولی برای داشتن نتیجه بهتر میتوان از دستگاه های حرفه ای پولیش استفاده کرد؛ این دستگاه ها با چرخش سریع اسفنج یا دستمالی که در بالای آن ها تعبیه شده است باعث میشوند محلول پولیش به سرعت و به طور یکنواخت بر روی سطوح بدنه خودرو قرار گیرد و همینطور امکان این را میدهد که رنگ خودرو منظم و به صورت یک سطح بر روی بدنه خودرو پخش شود و خطوط رنگ پریدگی و خش ها را خیلی سریع از بین ببرد.

یک نکته مهم در کار با دستگاه پولیش این است که هنگام استفاده از دستگاه پولیش محلول پولیش به اطراف ریخته میشود پس یادمان باشد اگر نمیخواهیم بقیه اجسام لکه مایع پولیش را به خود بگیرند؛بهتر است از خودرو مورد نظر دور نگهشان داریم. و همچنین یادمان باشد، استفاده زیاد از حد از دستگاه پولیش میتواند آسیب جدی به رنگ بدنه و یا حتی فرم بدنه خودرو بزند!

میتوان گفت قدیمیترین تولید کنندگان مواد پولیش خودرو و دستگاه های پولیش ماشین آمریکایی ها و آلمانی ها بوده اند که همیشه سعی کرده اند با ارائه تکنولوژی ها و خدمات جدید و به روز انتظار مشتری های خود را برآورده کنند؛ در این حال باید تولید کنندگان چینی را هم در نظر گرفت که در ده سال اخیر توانسته اند با قیمت های پایینتر و کیفیت خوب محصولاتشان را در بازار های جهانی معرفی کنند و به فروش بالایی دست پیدا کنند.
در بازار ایران نیز انواع دستگاه های پولیش با برند ها و قیمت های متفاوت قابل مشاهده است.
در اینجا میخواهیم برخی از آن ها را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم.

دیوالت (DᴇWALT)

دیوالت؛ یک شرکت آمریکایی تولید کننده ابزارآلات صنعتی و ساختمانی است که در زیر مجموعه کمپانی بزرگ stanly black and decker قرار دارد.
شرکت دیوالت در سال ۱۹۲۴ و از سوی ریموند.ای. دیوالت، مخترع اره بازویی تاسیس شد.
دیوالت توانست به سرعت در بازار آمریکا رشد کند و خیلی زود مورد توجه کمپانی بزرگ stanly black and decker قرار گرفت و توسط این موسسه تجاری خریداری شد.
هم اکنون در کارخانجات و شعب فروش دیوالت بیش از ۲۰۰ ابزار و ۸۰۰ نوع لوازم جانبی وجود دارد که دستگاه پولیش صنعتی یکی از آنها است که دیوالت توانسته است با استفاده تکنولوژی های جدید در این دستگاه پولیش آن را در بازار ایران و جهان معرفی کند.

قیمت دستگاه پولیش دیوالت نسبت به خیلی از برند ها بالا تر است دستگاه های پولیش دیوالت در مدل های متفاوت در بازار ایران هستند و در بازه قیمتی ۷۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۹۵۰٫۰۰۰ تومان قرار دارند

Dewalt دستگاه پولیش

آ. ا. گ (AEG)

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی و صنعتی در جهان آ.ا.گ هست که اولین بار در دانشگاه صنعتی باهاس آلمان توسط امیل رانتاو و هم فکرانش در سال ۱۸۸۲ تاسیس شد.
محصولات AEG همیشه از کیفیت بالایی بر خوردار بودند و این امر باعث به وجود آمدن مشتری های دائمی برای این برند آلمانی شده است.

با توجه به کیفیت بالای محصولات و دستگاه پولیش AEG قیمت نسبتا بالایی در بازار ابزار آلات صنعتی دارند در بازار ایران
دستگاه های پولیش صنعتی این برند آلمانی را میتوانید با حدود قیمت بین ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
خریداری کنید.

AEG پولیش

ماکیتا Makita

شرکت ژاپنی ماکیتا اولین تولید کننده و صادر کننده ابزارآلات الکتریکی در ژاپن است. ماکیتا در طول این سال ها ضمن تاکید بر روی تکنولوژی کم کردن صداها و لرزش دستگاه های خود همیشه فرم های گوشه دار و در واقع شکل بدنه کلاسیک خود را نگه داشته.

دستگاه های پولیش ماکیتا را در بازار ایران میتوانید با کیفیت و خدمات خوب و همینطور قیمت مناسب خریداری کند.دستگاه های پولیش ماکیتا در بازه قیمتی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۸۰٫۰۰۰ تومان در بازار ایران موجود است.

Makita پولیش

بوش BOSCH

روبرت بوش به مختصر بوش یک کمپانی بزرگ آلمانی است که یکی از تولید کنندگان مهم محصولات صنعتی به شمار میرود که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد.
یکی از دلایل پیشرفت این شرکت بزرگ آلمانی خدمات پس از فروش آن بوده که همیشه هم گام با کیفیت بالای محصولات باعث رفع نیاز ها و خواسته های مشتری های این برند آلمانی بوده است.

دستگاه پولیش بوش را میتوان در بازار ایران با خدمات و کیفیت خیلی خوب تهیه کرد،دستگاه های پولیش این برند را در حدود قیمت بین ۵۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۷۰۰٫۰۰۰ تومان در بازار ایران موجود است.

bosch پولیش

هیتاچی Hitachi

در سال ۱۹۱۰ در شهر کوهارای ژاپن کمپانی هیتاچی توسط یک مهنس برق به نام نامیهی اودیرا تاسیس شد. خیلی از مردم دنیا هیتاچی را با محصولات خانگی می شناسند ولی باید در نظر داشته باشیم هیتاچی یکی از تولید کنندگان بزرگ دستگاه های صنعتی است. این برند ژاپنی مورد استقبال ایرانی ها قرار گرفته است و میتوان گفت یمی از موفق ترین برند های محصولات صنعتی در ایران است.

محدوده قیمت دستگاه های پولیش هیتاچی بسیار متفاوت است و البته هر کدام کیفیت و کارایی خود را دارند، دستگاه های پولیش این کمپانی ژاپنی را در بازار ایران میتوان بین ۴۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۷۸۰٫۰۰۰ تومان خریداری کرد.

دستگاه پولیش Hitachi

در انتها تیم تخصصی شرکت لوکاپرو با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات واکس و پولیش را حتی در محل شما با بهترین قیمت ارائه کند.شما می توانید سایر بخش های این سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here