خودرو های لوکس همان‌ قدر که لذت رانندگی بالایی دارند دردسر های خاص خود را هم دارند.همان‌ قدر که آپشن‌ های خودرو های لوکس رانندگی را بسیار آسان می‌ کنند،آسیب دیدن هر کدام از این آپشن‌ ها داستان‌های مربوط به خود را دارند.

با شرایطی که خیابان ها و اتوبان های ایران و بخصوص تهران دارند و نحوه رانندگی مردم،امکان تصادف کردن به هیچ عنوان دور از ذهن نیست.هر چند راننده ماهر و زبر دستی هم باشید این امکان را باید در نظر بگیرید که ممکن است خودرویی از پشت با ماشین لوکس شما برخورد داشته باشد.از لحظه تصادف کردن ماشین لوکس(بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و) شما با خودرویی دیگر چالش ها و دردسر هایی گریبان گیر شما خواهد شد حتی اگر مقصر حادثه شما نباشید.

در این مقاله ما به طور مفصل دردسر هایی که در یک تصادف با خودروهای همچون بنز،بی ام و،پورشه و مازراتی را شرح دهیم و راهکارهای ان رو پیش بینی کنیم.

اگر شما مالک یک خودروی بنز و پورشه یا بی ام و هستید وقتی با خودروی خود تصادف می کنید جدا از این که مقصر هستید یا نه،اولین فکری که سراغتان می آید این است که در تصادف با بنز یا بی ام و لوازم هایش را چگونه پیدا کنید؟

در ایران به دلیل اینکه نمایندگی رسمی بنز و یا بی ام و وجود ندارد،تامین لوازم یدکی بنز و بی ام و و یا لوازم بدنه بنز و بی ام و خیلی مشکل است.

 

  • گام اول پس از تصادف با خودروی بنز، پورشه، مازراتی و بی ام و انتخاب مجموعه صافکاری و نقاشی حرفه ای است.

وقتی که با خودروی بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و خود تصادف کردید،ابتدا باید بررسی کنید میزان خسارت چقدر است و خودروی شما چقدر کار دارد؟مهمترین کاری که شما باید انجام دهید این است که در انتخاب کردن مجموعه صافکاری و نقاشی نباید عجله کنید.در این مواقع تنها حرفی که همه صافکاری و نقاشی ها که می زنند این است که ما می توانیم در سریع ترین زمان خودروی بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و شما که تصادف کرده است را بدون رنگ صافکاری کنیم یا رنگی می زنیم که هیچ کسی نمی تواند تشخیص دهد،و یا لوازم یدکی و بدنه بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و را برایتان در سریع ترین زمان ممکن تهیه می کینم و… . این ها همه حرفهایی است که همه صافکاری و نقاشی ها به راحتی می زنند و شما باید صحت این صحبت ها را تشخیص دهید.صافکاری و نقاشی بنز و بی ام و کار آسانی نیست و همچنین زمان بر هم است.

صافکاری و نقاشی بنز و یا بی ام و کار بسیار حساسی است زیرا باز و بسته کردن غیر اصولی لوازم بنز یا بی ام و،موجب ارور پیدا کردن ماشین می شود و پس از مدتی دوباره از نو همان لوازمی که ارور مشخص کرده را باید یا عوض کنید و یا باز و بست کنید.

صافکارها و نقاش هایی که متخصص صافکاری و نقاشی بنز و یا بی ام و نباشند درک درستی از وجود سنسور ها در قسمت های مختلف ماشین ندارند.اطلاع نداشتن از وجود سنسور در جای جای بی ام و یا بنز، باعث ایجاد ارور هایی می شود.

 

  • گام دوم تامین قطعات و لوازم یدکی بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و

لوازم یدکی بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.خودروهای بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و از کد نرم افزاری خاص خود بهره می برند و قطعاتی که در این خودروها استفاده می شوند باید از این کد ها پیروی کنند.کلیه لوازم مصرفی و لوازم یدکی بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و، حتما باید ساخت خود این کمپانی ها باشد در غیر اینصورت کارایی مطلوب خود را نخواهند داشت و در نهایت خودرو با ارور مواجه می شود.

هر قطعه از خودرو های بنز یا بی ام و،کد شناسایی مخصوص به خود را دارد و این کد ها فقط با نرم افزار هایی که خود شرکت بنز یا بی ام و در اختیار شرکت های خدماتی می گذارد قابل شناسایی است.خودروهای بنز یا بی ام و به علت تنوع در مدل و سال ساخت قطعات مشترک ندارند و این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر قطعه از ای نوع خودروها فقط و فقط در همان خودرو قابل استفاده می باشد.

برای تامین لوازم یدکی و لوازم بدنه بی ام و یا بنز،باید حتما با استفاده از شماره شاسی ماشین،قطعه مورد نظر تهیه گردد.این کار به این صورت است که برای خرید یک قطعه از ماشین مثلا پمپ بنزین بی ام و ۵۲۸ ابتدا باید شماره شاسی که بر روی کارت ماشین نوشته شده را به نرم افزار آپدیت شده بی ام و وارد کرد و سپس پمپ بنزین را انتخاب کرد،در این مرحله یک کد داده می شود که کد قطعه مورد نظر می باشد.با این کد می شود لوازم یدکی بی ام و مورد نظر را با خیال راحت خریداری کرد.

لوازم یدکی و لوازم بدنه بنز،برای یک مدل مشخص بر اساس سال ساخت بسیار شبیه هم هستند ولی در نهایت با هم فرق دارند.پس تنها راه خرید لوازم یدکی بنز یا بی ام و از طریق کد شاسی ماشین می باشد.

نکته بسیار مهم دیگر این است در هنگام خرید لوازم یدکی خودروهای بنز، پورشه، مازراتی و یا بی ام و از تقلبی نبودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

 

شرکت لوکاپرو با تجربه چندین ساله در تامین قطعات و لوازم یدکی بنز و بی ام و این اطمینان را به شما مشتریان می دهد که قطعه مورد نظر در سریعترین زمان و بدون هیچگونه خطایی به دست شما برسد.

شرکت لوکاپرو با استفاده از به روزترین دستگاه ها و افراد متخصص در حوزه صافکاری و نقاشی خودروهای لوکس،انواع خدمات صافکاری و نقاشی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here