انباشت خودرو در پارکینگ‌¬های ایران خودرو موجب کاهش تولید و طولانی‌تر شدن تعطیلات تابستانی در این خودروسازی بزرگ کشور شد
به گزارش تیم خبری لوکاپرو، به نظر می‌رسد، وضعیت تولیدات این شرکت از نظر کیفیت و قیمت موجب شده تا روند اخیر کاهش تقاضا برای محصولات آن هر روز افزایش یابد.
irankhodro
یک منبع آگاه در ایران خودرو با بیان این مطلب به خبرنگار نظر گفت: نبود تقاضا انباشت خودرو در این شرکت را به دنبال داشته است. وی با بیان این مطلب که پارکینگ های شرکت تقریبا جایی برای ذخیره خودروهای جدید ندارد،ادامه داد: در حال حاضر ایران خودرو کاهش ظرفیت تولید خودرو را در دستور کار قرار داده است.

این منبع آگاه به تمدید یک هفته‌ای تعطیلات تابستانی در گروه صنعتی ایران خودرو اشاره کرد و افزود: در این مدت شاید در ساعت فعالیت شیفت های شرکت نیز تغییراتی ایجاد شود.
به گفته وی نبود تقاضا مدیران این شرکت را بر آن داشته است که مذاکره با سازمانها و نهادهای دولتی برای واگذاری خودرو با شرایط ویژه به کارمندان را آغاز کنند.
او افزود :تعامل لازم با یکی از سازمانها صورت گرفته است و به زودی تفاهم نامه منعقد شده به مرحله اجرا درخواهد آمد.
این منبع آگاه در پاسخ به این سوال «چه تضمینی دارد کارمندان دولتی از این طرح استقبال کنند؟» گفت: برای ایجاد جذابیت بیشتر قرار شده است تا تسهیلات با بهره کمتر تخصیص داده شود و اقساط نیز بر حسب حقوق دریافتی از دریافتی ماهانه آنها کسر گردد.

.
منبع:نظر نیوز

4 دیدگاه ها

 1. مگر اینکه همون حقوق بگیران دولتی فقط متقاضی خرید باشن و الا مردم عادی خیر.
  مبارکت باشه آقای کارمندیان…
  یادته یه روزی بهت میگفتن قشر آسیب پذیر جامعه؟
  جامعه از فقر سوخت اما تو کارمند شدی برجساز و دلال ملک و باغ و ویلا تو شمال
  الانم که بنگاه ماشین…
  مبارکت.

 2. مرگ بر خودرو ساز داخلی ….. خرید خودروهای آشغال خیانت به ملت ایران و حمایت از دزدان و چپاولگران منابع ایران است

 3. واقعا یه ماشین که از بیست سال پیش ساخته میشده با چه حسابی تا حالا ساخته میشه این نشان دهنده یک صنعت مریضه وای به نیرنگتان

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here