پولیش بدنه خودرو مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده بدنه خودرو برای از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پولیش ماشین با برداشتن یک لایه نازک از جرم روی رنگ بدنه، خط و خش‌ها را از بین می‌برند.
اکثر پولیش‌ها حاوی واکس نیز هستند تا باعث درخشندگی بدنه خودرو شوند. شما می‌توانید مایع پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش روی بدنه خودرو خود استفاده کنید.
به عقیده کارشناسان ،پولیش کردن ماشین باید به صورت دوره ای و منظم به عنوان محافظ رنگ خودرو و بر طرف کننده ماتی رنگ بدنه انجام گیرد.
اکثر تولیدکنندگان مواد پولیش خودرو توصیه می‌کنند به منظور از بین بردن خط و خش‌ها، چند لایه پولیش را با فشار کم روی بدنه خودرو بکشید.

در بخش های قبلی نحوه صحیح پولیش کردن ماشین به طور کامل توضیح داده شده است.به طور کلی پولیش کردن ماشین با مهارت و اصول مختص به خود باید انجام گیرد تا بهترین خروجی ایجاد گردد.

جتسون (Getsun)

یکی از موفقترین شرکت های تولید کننده پولیش ماشین و مواد نگهدارنده و شوینده خودرو قطعا جتسون است.
شرکت چینی جتسون زیر مجموعه کمپانی بزرگ هلیسان (Helison car care.co) است که از سال ۲۰۰۵ وارد بازار خاورمیانه شده و به خاطر داشتن کیفیت نسبتا خوب پولیش و قیمت مناسب پولیش سریعا نام و نشانی برای خود در بازار بزرگ پولیش و شوینده های خودرو بوجود آورد. قیمت پولیش جتسون در بازار ایران در دو حجم ۲۵۰ میلی لیتر و ۳۰۰ میلی لیتر عرضه میگردد و بین بازه قیمتی ۶٫۰۰۰ تومان تا ۱۰٫۰۰۰ تومان عرضه میشود.
پولیش جتسون

فراوران روشن (FCP)

محصولی ایرانی با کیفیت اروپایی!

شرکت فرآوران روشن با سال ها تجربه در زمینه واردات ، صادرات و تولید محصولات خودرویی از جمله پولیش خودرو در سال ١٣٨٢ با هدف ارتقاء سطح کیفی و ھمچنین نوآوری در تجهیزات خودرویی تاسیس گردید.

شرکت فارکو در سال ١٣٨٧ موفق به دریافت پروانه تولید پولیش ماشین و شوینده های خودرویی با نام FCP شد.
قیمت مناسب و کیفیت فراتر از انتظار محصولات این شرکت باعث رشد خیلی سریع در بازار محصولات نگه دارنده و شوینده خودرو شد.

قیمت پولیش و قیمت  واکس FCP در حجم ۳۵۰ میلی لیتر و در بازه قیمتی ۱۰٫۰۰۰ تا ۱۵٫۰۰۰ تومان در بازار عرضه میشود.

FCP پولیش

مفرا (MAFRA)

برند مفرا MAFRA در سال ۱۹۶۵ در شهر میلان متولد و توسط Franco Mattioli متولد شد .

مفرا با استفاده از نوآوری ها ی جذاب و مستمر توانست نظر بسیاری از علاقمندان ماشین های اسپرت را جلب کند و از رقبای آلمانی خود پیشی بگیرد مفرا در سال ۱۹۸۴ در جایگاه محبوب ترین برند محصولات نگهدارنده خودروهای لوکس) به انتخاب مجله لاکژری (قرار گرفت.

در ایران هم مفرا محبوبیت زیادی بین افرادی که به اتومبیل خود اهمیت می دهند دارد ، چون از یک طرف کیفیت بسیار بالاتری نسبت به برند های چینی دارد و از طرف دیگر در مقایسه با دیگر محصولات معتبر خارجی موجود در بازار ایران از جمله سوناکس Sonax و ورث Wurth قیمت بسیار مناسب تری دارد
قیمت پولیش های مفرا در مقدار حجم های مختلف بین ۲۰۰ میلی لیتر تا ۴۰۰ میلی لیتر در بازار ایران موجود است و در بازه قیمتی ۷۰٫۰۰۰ تومان تا۱۳۰٫۰۰۰ تومان در انواع مختلف عرضه می‌شوند.

Mafra پولیش

مادرز (Mothers)

می توان گفت رقیب اصلی مفرا در بازار ایران برندآمریکایی آلمانی مادرز است.
مادرز همیشه با تکنولوژی های جدید محصولات برند خود را معرفی کرده است.
در سال ۲۰۰۹ مادرز برای اولین بار با استفاده از تکنولوژی نانو محلول پولیشی تولید کرد که نیازی به تمیزکردن قبل از استفاده نداشت و همین موضوع باعث پیشرفت سریع این برند در بازار های جهانی شد.

محصولات مادرز در بازار ایران بسیار متنوع هستند و در حجم های کوچک ۲۰۰ میلی لیتری تا حجم های ۱۰۰۰ میلی لیتری و حدود قیمت پولیش مادرز بین ۴۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۲۰٫۰۰۰ تومان،در کیفیت های متفاوت عرضه میشوند.

Mothers

وورث (wuerth)

کمپانی وورث آلمان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین تولید کننده های پولیش و مواد شوینده و نگهدارنده خودرو در جهان است و با کمپانی های بزرگی مانند دایملر و ب ام و همکاری های گسترده داشته است. محصولات وورث تقریبا به تمام نقاط دنیا عرضه می شود و همینطور دارندگان خودرو های لوکس در ایران نیز از این امتیاز برخوردارند که از محصولات با کیفیت این شرکت برای خودرو خود استفاده کنند.

همانطور که انتظار میرود قیمت محصولات وورث نسبت به مابقی برند ها بالاتر است و البته نمره کیفی بسیار عالی و رضایت بخشی بین مشتریان محصولات این برند دارد.
محلول های پولیش وورث معمولا در حجم های بالا عرضه می شود و در بازه قیمتی ۱۱۰٫۰۰۰ تا ۲۲۰٫۰۰۰ موجود است.

Wurth

سوناکس (Sonax)

شرکت آلمانی سوناکس با بیش از نیم قرن تجربه در ضمینه محصولات نگهدارنده خودرو قطعا یکی از موفقترین شرکت های سال های اخیر در اروپا و خاورمیانه بوده است.

همکاری تیم فرمول یک رد بول و اینفینیتی گواهی معتبری برای محصولات این است و همینطور گواهی برند سال موسسه استاندارد جرمن باعث رشد سوناکس در بازار های جهانی شده است.
سوناکس در بازار ایران برند شناخته شده و معتبری است که با عرضه محصولات خود در حجم ها و قیمت های مختلف توانسته است مشتری های زیادی را جلب کند.
قیمت پولیش سوناکس در مقدار های ۲۵۰ میلی لیتر تا ۵۰۰ میلی لیتر و در بازه  ۳۵٫۰۰۰ تومان تا ۱۰۰٫۰۰۰ تومان در بازار ایران موجود است .

Sonax پولیش

در انتها تیم تخصصی شرکت لوکاپرو با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات واکس و پولیش را حتی در محل شما با بهترین قیمت ارائه کند.شما می توانید سایر بخش های این سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here