1. در صورت امکان صافکاری ماشین را بدون رنگ انجام دهد تا مالک خودرو ضرر و زیان کمتری را از بابت افت قیمت خودرو متحمل شود.
  2. برای صافکاری ماشین تا حد امکان، قطعه ای را تعویض نکند و با صافکاری و نقاشی مشکل را حل می کند.
  3. در صورتی که خودروی مورد نظر احتیاج به صافکاری و نقاشی داشت به مقدار بسیار کم از بتونه استفاده کند زیرا بتونه زیاد با گذشت زمان و با تابش نور خورشید ترک می خورد.
  4. یک صافکاری و نقاشی ماشین وقتی نتیجه خوبی دارد که قسمت رنگ شده، هم رنگ سایر نقاط بدنه ماشین می شود و مرزی بین قسمت رنگ شده و سالم وجود نداشته باشد.راه تشخیص نقاشی خوب این است که از فاصله ۱۰ تا ۱۵ متری و در هنگام تابش نور خورشد وقتی به قسمت رنگ شده نگاه می کنید اختلاف رنگی بین آن قسمت و قسمت سالم نباشد.شفافیت و براقی قسمت رنگ شده و سالم دقیقاً مثل هم باشد.
  5. در یک مجموعه صافکاری و نقاشی حرفه ای،رنگ خودرو باید مطابق بدنه خودرو ساخته شود و تنها کد رنگ ملاک نباشد.زیرا رنگ بدنه با مرور زمان و بر اثر تابش آفتاب تغیر می کند و کد رنگ برای ساخت رنگ ماشین کافی نمی باشد.
  6. توجه به تمیزی خودرو بسیار مهم است.یک نقاش حرفه ای باید قبل از اقدام به نقاشی خودرو، سایر قسمت های بدنه را به خوبی بپوشاند تا در اصطلاح،گرده رنگ بر روی سایر قسمت های بدنه ننشیند.
  7. یک صافکار حرفه ای باید کلیه مراحل صافکاری را به خوبی اجرا کند.معمولا در حین باز و بسته کردن قطعات تعدادی پیچ و خار گم می شوند که این کار کاملا غیر حرفه ای می باشد.
  8. توجه به سایر قسمت های بدنه از خصوصیات یک صافکار حرفه ای می باشد.در یک صافکاری و نقاش خودرو به فاصله و درز نقاط بدنه باید توجه کنند.به عنوان مثال در صورت صافکاری کردن درب سمت راننده،باید فاصله درب با گلگیر در هر دو سمت خودرو برابر باشد.
  9. پس از پایان کار نقاشی خودرو و تحویل آن به مشتری، مجموعه صافکاری و نقاشی وظیفه دارد بعد از چند روز اقدام به پولیش کردن قسمت های رنگ شده نماید.
  10. هزینه صافکاری و نقاشی ماشین باید منطقی و منصفانه باشد.
  11. اعلام زمان دقیق برای صافکاری و نقاشی خودرو به مشتری و تعهد به موقع تحویل دادن خودرو به مشتری از خصوصیات شاخص یک مجموعه صافکاری و نقاشی حرفه ای می باشد.

تیم تخصصی صافکاری و نقاشی لوکاپرو با استفاده از مدرن ترین ابزار ها و به کار گیری افراد کاملا حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای در کار اقدام به ارائه بهترین سرویس به مشتریان عزیز می نماید.شما می توانید با دیدن سایر بخش های این سایت بیشتر با خدمات تیم لوکاپرو آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here