به گزارش تیم خبری لوکاپرو: مدتی است که خودروی جدید و لوکس کمپانی بی ام و با آمدنش سرو صدایی به پا کرده و در اکثر نمایشگاه های مهم خرید و فروش میشود.
واردات این خودروی لوکس به بالای 10 عدد رسیده که با این امار ایران در ردیف کشورهایی قرار می گیرد که بیشترین تعداد بی ام و i8 را در خیابانهای خود می بیند.
این خودرو که اوایل ورودش قیمتی در حدود 2 میلیارد تومان داشت این روزها با کاهش قیمت رو به رو بوده و با قیمتی حدود 1 میلیاردو 600 میلیون به فروش میرسد.
این خودروی جنجالی از همان بدو ورود حرفهای زیادی را به همراه داشت و ابهاماتی درباره ورود قانونی اش با توجه به نداشتن برخی شرایط قانونی مطرح شد تا اینکه در نهایت بر اساس ابلاغیه دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه و تجارت ورود بی ام و i8 به دلیل عدم امکان سرویس خدمات پس از فروش و عدم امکان صدور گواهی استاندارد و شماره گذاری و نبود تایید و اعلام نوع خودرو از سوی کمیته واردات خودرو فاقد شرایط لازم برای ثبت سفارش است .82374_810
حال که با ممنوعیت واردات بی ام وi8 رو به رو شدیم قطعا تاثیر زیادی روی قیمت این خودروی لوکس خواهد گذاشت و ابهاماتی را درباره امکان پلاک گذاری این خودروی هیبریدی ایجاد می کند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here