به گزارش تیم خبری لوکاپرو: پارک کردن خودروهای نمایشگاهی در پیاده روها که باعث سد معبر می شد طی اقدامی جمع آوری شد و نمایشگاه های خودرو متخلف پلمپ شدند.

1

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در راستای طرح برخورد با نمایشگاه داران متخلف از پلمپ 120 نمایشگاه خودرو در تهران خبر داد و گفت : در صورت تعهد محضری نمایشگاه داران نسبت به عدم تکرار تخلف صورت گرفته پس از 10 روز می توانند نسبت به بازگشایی نمایشگاه اقدام کنند.
رضا قدیمی افزود : طرح برخورد با نمایشگاه داران متخلف با همکاری پلیس راهور و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل اجرایی شده است در راستای اجرای این طرح ، خودروهایی که توسط نمایشگاه داران در پیاده راهها و در حاشیه خیابان ها پارک شده و موجب مزاحمت همشهریان شده را جمع اوری می شود.
وی با توجه به معضل سد معبر در حاشیه خیابان و پیاده رو ها توسط نمایشگاه داران خودرو تهران اظهار داشت : در یک سال اخیر برخورد با نمایشگاه داران متخلف در خیابان شهید بهشتی ، استاد مطهری ، سهروردی ، شهید دادمان ، سردار جنگل و خیابان 17 شهریور در حال انجام است و در این راستا هشدارهای لازم داده شده و جلسات لازم در این ارتباط برگزار شده و اطلاع رسانی دقیق صورت گرفته است.
وی تصریح کرد : پارک نمودن خودروها در پیاده راهها و حاشیه خیابان ها تجاوز به حقوق شهروندان است چرا که پیاده رو متعلق به عابران پیاده است اما متاسفانه برخی از فعالان در این صنف به موارد مطرح بی توجه بوده و گاها در برابر برخورد پلیس مقاومت کرده و در مواردی نیز با پلیس درگیر می شوند.
وی با اشاره به جدیت و عملکرد پلیس راهور و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در برخورد با نمایشگاه داران متخلف اظهار داشت :در راستای اجرای این طرح جواز کسب برخی از نمایشگاه داران متخلف باطل می شود.
وی با توجه به انتشار خبر درگیری در نمایشگاهی در خیابان شهید بهشتی این گونه در گیری ها طبیعی دانست و خاطر نشان کرد : برخی از نمایشگاه داران با استخدام برخی از افراد با اهداف مختلف از برخورد پلیس و جمع اوری خودروها جلوگیری و گاها در گیر می شوند.
وی تاکید کرد : پلیس ضابط قضایی است و در اجرای این طرح به دنبال آرامش بیشتر شهروندان است ضمن اینکه فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ در این خصوص برای ما هزینه زیادی را به همراه خواهد داشت.
وی گفت : با اصلاح هندسی خیابان شهید بهشتی تبعا امکان پارک خودروها در فضایی که فراهم شده وجود ندارد اما برخی از نمایشگاه داران همچنان به تخلفات خود ادامه می دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here