به گزارش تیم خبری لوکاپرو:این روزها از صنعت خودروسازی خبرهای خوبی شنیده می شود. آئودی برند معروف و مطرح جهانی ،ارباب حلقه‌های صنعت خودروسازی جهان در حال تاسیس اولین نمایندگی خود در جاده مخصوص است.
این خودروساز جهانی در اکثر کلاس‌های خودرویی دستی در کار دارد و برای رده‌های مختلف سنی و کاربردهای متفاوت، خودرویی خاص را طراحی کرده است.
این برند آلمانی زیرمجموعه فولکس واگن است و از نظر فنی، محصولات این برند تشابه بسیار زیادی با خودروهای فولکس دارند . داستان جاده مخصوص و آئودی از آنجا شروع می‌شود که این روزها در کیلومتر هشت مسیر پرحاشیه صنعت خودرویی ایران، نمایندگی این برند لوکس آلمانی در حال تاسیس و تجهیز است. با توجه به لوگوی آئودی که در محل نمایندگی می‌بینیم، معلوم است که گروه صنعتی رامک خودرو نمایندگی انحصاری آئودی را در ایران اخذ کرده است

آئودی با رامک خودرو مزیت‌هایی دارد که در سابقه هر دو شرکت نهفته است. رامک خودرو به عنوان یکی از شرکت‌های خودرویی ایران محسوب می‌شود که برند سانگ‌یانگ کره را به خوبی در ایران معرفی کرده و خدمات کاملی را برای محصولات آن در نظر گرفته است. از طرفی سیاست کاری رامک خودرو همیشه بر این اساس بوده است که سبد محصولات خود را در بالاترین سطح تنوع با توجه به قوانین وارداتی نگه دارد. حال برند آئودی محصولاتی دارد که از خودروهای دونفره اسپرت شروع و به سواری و شاسی‌بلندهای لوکس ختم می‌شود.
می‌توان امیدوار بود که رامک خودرو هر خودرویی از آئودی که قانون ممنوعیت واردات بالای 2500 سی‌سی را نقض نکند به ایران می‌آورد.
خوشبختانه با توجه به اینکه کمپانی آئودی دامنه زیادی از محصولات خود را با موتور 2 لیتری توربو عرضه می‌کند، پس به زودی شاهد تردد خودروهایی از قبیل TT , A4 ,A3 ,A1 ,A5 ,A6 ,A7 ,Q5 ,Q3 در خیابانها هستیم.
audi-3

audi

AUDI 1

2014_audi_r8_v10_spyder_by_regula_tuning_2-wide

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here