شاید دغدغه استفاده از یک خودروبر خوب و حرفه‌ای یکی از اصلی‌ترین مسائلی باشد که صاحبان خودروهای لوکس وارداتی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. اهمیت در نظر داشتن یک خودروبر مناسب که بتوان در هر زمان روی آن حساب کرد، یک امر غیر قابل انکار است. اتومبیل شما ممکن است گاهی خراب شود و یا به هر دلیلی رانندگی با آن مناسب نباشد؛ از همین رو همیشه بهتر است یک خودروبر تخصصی و البته مکانیزه در نظر داشته باشید تا در زمان نیاز به آن مراجعه کنید. همانطور که حدس زدید، یک خودروبر خوب، مکانیزه هست و قادر می‌باشد بدون هیچگونه فشار اضافی به خودرو آن را در جاده‌های مختلف حمل کند. در واقع امنیت خودرو شما ملاک اصلی برای سنجش یک خودروبر به حساب می‌رود؛ از همین رو بهتر است قبل از انتخاب یک خودروبر، نحوه جا به جایی اتومبیل را از راننده یا مسئولین مربوطه جویا شوید. تیم خدمات خودرویی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروهای لوکس وارداتی در کشور، اقدام به بهره‌گیری از جدیدترین و پیشرفته‌ترین خودروبرهای مکانیزه و فوق‌تخصصی کرده است. در پروسه جا به جایی خودرو شما توسط خودروبرهای لوکاپرو، هیچگونه فشار مضائفی به بدنه یا شاسی اتومبیل وارد نمی‌شود که این امر با بهره‌گیری از دستگاه‌های سنجش فشار قابل بررسی است.
دومین مسئله‌ای که باعث می‌شود یک خودروبر مناسب و حرفه‌ای معرفی شود، وضعیت پایداری خودرو در زمان حرکت است. کفی خودروبرهای لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع اتومبیل‌ها در سگمنت‌های مختلف، عاج‌کاری شده است تا نیروی اصطکاک بین لاستیک‌ها و سطح کفی به حداکثر خود برسد. این موضوع سبب شده است که اتومبیل در زمان حرکت هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد؛ البته با این وجود اعضای تیم خدمات خودرویی لوکاپرو همیشه لاستیک‌های خودرو را برای مسیر‌های خارج از شهر با بهره‌گیری از زنجیر‌های فولادی به کفی خودروبر متصل می‌کنند تا از ثابت ماندن خودرو در زمان حرکت اطمینان حاصل شود.
سومین موضوعی که یک مزیت در حوزه خدمات خودروبر به حساب می‌رود، ضمانت و در واقع بیمه خودرو شما در هنگام حمل و نقل است. کارشناسان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه ایران برای استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی و حرفه‌ای، این امکان را فراهم کرده است که صاحبان اتومبیل‌های لوکس وارداتی بتوانند با اطمینان کامل خودروشان را به دست اعضای تیم خودروبر لوکاپرو بسپارند. مجموعه خودرویی لوکاپرو تمام اتومبیل‌های حمل شده توسط خودروبرهای ما را بیمه و سلامت آن‌ها را ضمانت کرده است و شما می‌توانید با خیال راحت به خودروبرهای مکانیزه و پیشرفته لوکاپرو اطمینان کنید.
متخصصان لوکاپرو در بخش پشتیبانی برای صحولت استفاده از خدمات خودروبر ما اقدام به قرار دادن یک دکمه Call در وب سایت لوکاپرو کرده‌اند که شما با مراجعه به آنجا، راحت‌تر از همیشه می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید و درخواست خودروبر کنید. در نظر بگیرید قبل از سفارش حتما نوع خودرو و البته مسیر مورد نظرتان را به صورت صحیح اعلام کنید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن اطلاعات شما خودروبر مناسب را برای شما ارسال کنند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص خودروهای لوکس، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here