به گزارش تیم خبری لوکاپرو : بعد از خبر همکاری با خودروسازی های مطرح جهان به نظر میرسد دیگر ایران جایی برای خودروهای چینی نداشته باشد و شاهد کاهش خرید این دسته از خودروها هستیم . بدنبال عدم استقبال مردم از محصولات چینی شرکت سایپا، این خودروساز قیمت دو محصول چینی خود را 13 میلیون و 500 هزار تومان کاهش داد.

در این راستا قیمت کارخانه‌ای چانگان CS35 با 13 میلیون و 450 هزار تومان کاهش از 88 میلیون 400 هزار تومان به 74 میلیون و 950 هزار تومان رسیده است.

همچنین قیمت کارخانه‌ای چانگان ایدو نیز از 83 میلیون و 500 هزار تومان به 69 میلیون و 950 هزار تومان رسیده است که کاهش 13 میلیون و 550 هزار تومانی قیمت این خودرو را نشان می‌دهد.

فعالان بازار دلیل این کاهش قیمت چانگان تولید سایپا را ارائه این دو محصول از سوی گروه سایپا به برخی قطعه سازان به جای مطالباتشان از این گروه خودروساز عنوان می‌کنند.

این قطعه سازان برای وصول پول خود، نسبت به فروش خودروهای دریافتی با قیمت پایین در بازار اقدام کرده‌اند و این موضوع باعث کاهش قیمت محصولات چانگان در بازار شده و در نتیجه سایپا نیز نسبت به کاهش قیمت فروش این محصولات اقدام کرده است.

کاهش قیمت کارخانه‌ای چانگان و کیفیت پایین این محصولات باعث افت شدید قیمت این خودروها در بازار شده، به طوری که در حال حاضر چانگان CS35 حدود 73 میلیون تومان و چانگان ایدو حدود 60 میلیون تومان در بازار به خریداران عرضه می‌شود.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here