خودرو‌های آفرود همیشه طرفداران خاص خود را داشته‌اند. در سراسر جهان همه روزه خودرو‌های آفرود در حال درنوردیدن کوه‌ها و دشت‌های خارج از جاده هستند و طبیعی است که بیشتر از حد معمول و بیشتر از خودرو‌های سواری دیگر کثیف شوند، اما اگر شما آن دسته از افراد هستین که پس از رانندگی با اتومبیل آفرودتان، می‌خواهید با همان خودرو به یک جلسه کاری و یا یک قرار عاشقانه بروید، بهتر است اتومبیلتان تمیز شده باشد زیرا بر اساس گفته کارشناسان روانشناسی و مد ظاهر اتومبیل شما بر روی رفتار فرد مقابل با شما تاثیر دارد، از این رو پیشنهاد ما به شما این است که اگر وقت ندارید که خودرو آفرودتان را به کارواش ببرید، یا با تاکسی به قرارتان برسید و یا به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید، تا تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن مقدار و نوع کثیفی خودرو آفرود شما و با استفاده از دستگاه‌های مدرن خود، خودرو شما را در محل مورد نظر شما تمیز کند و فقط کافی است به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و درخواست کارواش در محل کنید.

washing detailing car washing regular washing

روشویی خودرو‌های آفرود

روشویی، اولین قسمت کارواش یک خودرو است و البته از نظری هم می‌توان  آن را مهمترین مرحله دانست، زیرا ظاهر خودرو ارتباط مستقیم دارد با تمیزی بدنه آن، از این رو تیم کارواش لوکاپرو سعی بر این دارد که در آخر یک روشویی ضمن از بین رفتن تمام لکه‌ها و کثیفی‌ها، بدنه خودرو شما درخشندگی خود را نیز بدست آورد. تیم حرفه‌ای لوکاپرو ابتدا با استفاده از فشار آب بالا تمام کثیفی‌ها و مواد اضافی را بر روی خودرو آفرود شما تمیز می‌کند، اما به دلیل آنکه معمولا بر روی این خودرو‌ها اجسام تیز مانند سنگ و یا شاخه درختان قرار گرفته است، این فشار آب بالا باید همراه با حرکت ذرات ریز آب باشد تا آسیبی به رنگ خودرو نرسد.
پس از شستشوی اولیه با آب، تیم لوکاپرو با در نظر گرفتن نوع رنگ خودرو شما، از مواد شوینده مناسب با آن استفاده می‌کند و تمام بدنه خودرو را با آن می‌شوید زیرا هر مواد شوینده‌ای برای بدنه اتومبیل شما مناسب نیست و ابتدا باید نوع و ضخامت لایه‌های رنگ مشخص شود تا به بدنه خودرو آسیبی نرسد. اگر خودرو آفرود شما سپر‌های فلزی دارد، نوع مواد شوینده آن‌ها متفاوت است و تیم لوکاپرو از مواد پوششی برای این سپر‌ها استفاده می‌کند تا ضمن تمیز شدن آن‌ها، از زنگ زدن و آسیب دیدنشان نیز جلوگیری شود. همچنین اگر وقت اضافی دارید می‌توانید در آخر شستشو از تیم لوکاپرو درخواست کنید تا خدمات واکس و پولیش را برای خودرو شما انجام دهند.

 

mobile-valeting-and-detailing-business-opportunity-uncapped-earning-potential-14770973-2_800X600

 

توشویی خودرو‌های آفرود

در خودرو‌های آفرود، همیشه مقداری از کثیفی بیرون به داخل کابین هم می‌رسد. مخصوصا قسمت کف خودرو‌ها که به دلیل پیاده و سوار شدن افراد، همیشه گل و لایه زیادی را همراه دارد. تیم متخصص لوکاپرو ضمن انجام مراحل جارو و تمیز کردن اولیه، کفی‌های خودرو را با آب و مواد شوینده نانو تمیز می‌کند، این مواد ضمن محافظت از پوسیدگی کفی، باعث می‌شوند گل و لایه و همچنین گرد و خاک کمتر بر روی کفی‌ها بنشیند. پس از این مراحل تیم لوکاپرو تمام قطعات داشبورد را واکس می‌زند، زیرا اغلب خودرو‌های آفرود به دلیل آنکه زمان زیادی را در زیر نور خورشید هستند، داشبورد این خودرو‌ها در معرض پوسیدگی هستند و هر چند وقت یک بار باید از واکس‌های پوششی برای محافظت از آن‌ها استفاده کرد.

برای بهرمندی از خدمات بالا، می‌توانید با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و ضمن تشریح وضعیت خودرو و نوع خودرتان به کارشناسان ما، درخواست کارواش در محل کنید تا در اسرع وقت تیم متخصص لوکاپرو در محل مورد نظر شما حضور یابند.

Hand with microfiber cloth cleaning car.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here