بدنه یک اتومبیل مانند پوست یک انسان، نیاز به مراقبت دارد، شستشوی مناسب یکی از روش‌های پیشنهاد شده برای نگهداری بهتر از بدنه و رنگ یک خودرو است. به طور معمول کارشناسان و متخصصان حوزه اتومبیل، معتقدند برای نگهداری بهتر از بدنه یک خودرو، می‌بایست آن را حداقل ماهی دو بار به صورت اصولی و حرفه‌ای شستشو کرد و حداقل ماهی یک بار بدنه آن را واکس زد و پولیش کرد، اما در بسیاری از موارد به دلیل نبود تخصص و استفاده از واکس و پولیش نامناسب، رنگ خودرو آسیب می‌بیند. بسیاری از کارواش‌های درون کشور مناسب خودرو‌های لوکس و وارداتی نیستند، زیرا مواد شوینده و همچنین واکس و پولیش که در این کارواش‌ها استفاده می‌شود، مواد ارزان قیمتی هستند که برای تولید آن‌ها از مواد نفتی پالایش نشده استفاده شده است که این موضوع می‌تواند به رنگ خودرو‌های لوکس وارداتی آسیب جدی وارد کند و در طی زمان جلا و درخشندگی بدنه این خودرو‌ها را از بین ببرد، از همین سو مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های لوکس وارداتی، اقدام به تشکیل تیم کارواش تخصصی کرده است. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از نظر کارشناسان حوزه خودرو و همچنین استفاده از بهترین مواد شوینده آماده خدمت رسانی در حوزه کارواش و شستشوی انواع اتومبیل‌های لوکس وارداتی است، همچنین مجموعه متخصص لوکاپرو یکی از بزرگترین واردکنندگان واکس و پولیش‌های خودرو است و برای اتومبیل شما از واکس و پولیش پیشنهاد شده توسط متخصصان و طراحان بدنه کمپانی‌های اتومبیل‌سازی استفاده خواهد کرد. تیم لوکاپرو یک قدم فراتر رفته و خدمات کارواش در محل را پیشنهادمی‌کند؛ تیم کارواش لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن شستشو و همچنین مواد مناسب در این زمینه، آماده ارائه خدمات کارواش در محل مورد نظر شما هستند و به شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز که می‌خواهید، فقط با یک تماس خودرو خود را به تیم کارواش لوکاپرو بسپارید.

emergency-carwash

در چه مواقعی به کارواش اضطراری نیازمندیم؟

مواد شیمیایی و طبیعی بسیاری است که اگر بر به بدنه اتومبیل شما برخورد کنند، به رنگ آن آسیب جدی وارد می‌کنند به همین دلیل پیشنهاد می‌شود در صورت مشاهده این مواد بر روی بدنه خودرو سریعا به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید؛ در ادامه این مقاله برخی از این مواد را باهم بررسی می‌کنیم.
قهوه، نوشیدنی که خاصیت اسیدی دارد و اگر مقداری از آن روی بدنه اتومبیل شما بریزد، باید به سرعت جای آن خشک و تمیز شود، زیرا باعث می‌شود ذرات رنگ بدنه خودرو شما از هم جدا شوند و رنگ اتومبیل شما به مرور زمان کدر شود،زمانی که قهوه بر روی بدنه خودرو شما ریخته می‌شود باید آن را سریعا با یک دستمال خشک کنید و برای شستشو اتومبیل خود اقدام کنید.
فضله پرندگان، شاید خطرناک‌ترین ماده لیست ما فضله پرندگان باشد. در صورت مشاهده فضله پرندگان بر روی بدنه خودرو، به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید و از شستشوی آن خودداری کنید، زیرا شستشوی فضله پرندگان بر روی بدنه اتومبیل شما می‌تواند اثر منفی بگذارد.
خاکستر؛ جای خاکستر‌ و دوده‌های ناشی از سوختن چوب یا کاغذ بر روی بدنه خودرو در صورتی که به سرعت پاک نشوند، می‌تواند یک لایه کدری بر روی رنگ اتومبیل بوجود بیاورد، این لایه کدری در زنگ‌های روشن بیشتر دیده می‌شود، برای از بین بردن این کدری می‌توانید با تیم لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.
روغن ترمز؛ این ماده مانند تینر عمل می‌کند و به سرعت رنگ خودرو شما را کمرنگ و کدر می‌کند در واقع روغن ترمز تراکم ذرات رنگ بدنه اتومبیل شما را کم می‌کند و یا به زبان ساده‌تر رنگ را رقیق می‌کند، روغن ترمز می‌تواند آسیب جدی به رنگ خودرو شما وارد کند، به همین دلیل در صورت مشاهده آن بر روی بدنه اتومبیلتان، سریعا به لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

emergency-carwash-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here