کارشناسی قیمت خودرو کارکرده یک امر تخصصی است و از همین رو مجموعه لوکاپرو در راستای ارائه خدمات تخصصی در ایران، اقدام به بهره‌گیری از متخصصان حوزه اتومبیل در خصوص کارشناسی قیمت خودرو کارکرده کرده است. در زمان کارشناسی قیمت خودرو دست دوم باید شاخص‌ها و معیارهای متفاوتی مورد بررسی شود؛ بخشی از این شاخص‌های در پروسه کارشناسی قیمت خودرو مربوط به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین نیاز بازار است. به همین دلیل کارشناسی قیمت خودرو دست دوم باید بر اساس معیارهای روز انجام شود و کارشناس مربوطه باید از تمام آمارها و داده‌های تاثیرگذار آگاه باشد. کارشناسی قیمت خودرو دست دوم بهتر است توسط متخصصان این حوزه و در مراکز کارشناسی تخصصی انجام شود، اما مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران، این امکان را فراهم ساخته است که خریداران یا فروشندگان خودروهای لوکس وارداتی، بتوانند از خدمات کارشناسی قیمت خودرو در محل نیز بهره‌مند شوند. در نظر بگیرید که قیمت اعلام شده از سوی کارشناسان متخصص تیم لوکاپرو در یک بازه مشخص می‌شود و متخصصان ما بر اساس نیاز جامعه و شاخص‌های مهم بازار، کف قیمت و سقف قیمت خودرو کارشناسی شده را اعلام می‌کنند. در کنار سرویس کارشناسی قیمت خودرو شما می‌توانید از خدمات ما در خصوص خرید و فروش خودروهای لوکس وارداتی نیز استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات مجموعه تخصصی لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.
قبل از استفاده از سرویس کارشناسی قیمت خودرو ارائه شده از سوی تیم لوکاپرو، لطفا به چند نکته توجه کنید.

  • لطفا قبل مراجعه به مرکز کارشناسی تیم لوکاپرو یا استفاده از خدمات کارشناسی قیمت خودرو در محل ما، خودرو را کاملا تمیز کنید. در صورتی که بدنه خودرو به خوبی تمیز نشده باشد، ممکن است دستگاه کالر متر یا همان عمق سنج رنگ بدنه خودرو دچار خطا شود و نتواند بدرستی عمق رنگ بدنه اتومبیل مورد نظر شما را مورد سنجش قرار دهد. برای راحتی شما ما خدمات کارواش نانو را در نظر گرفتیم که می‌توانید همزمان با سفارش سرویس کارشناسی خودرو، خدمات مربوط به کارواش نانو را هم سفارش دهید.
  • شماره شاسی خودرو را به متخصصان ما اعلام کنید. لطفا برای اینکه پروسه کارشناسی خودرو دقیق‌تر و سریع‌تر انجام شود، لطفا شماره شاسی یا همان VIN Code خودرو خود را به متخصصان ما اعلام کنید تا فرآیند تعیین اصالت آپشن خودرو سریع‌تر انجام شود.
  • لطفا از پر بودن باک خودرو اطمینان حاصل بفرمایید. بخشی از سرویس کارشناسی قیمت خودروهای کارکرده به تست درایو اتومبیل مربوط است. از طرفی اگر در باک خودرو شما بنزین کم باشد، ممکن است دستگاه دیاگ اطلاعات غلطی را از وضعیت اتومبیل شما بدست بیاورد.
  • لطفا روکش صندلی و فرمان را جدا کنید تا وضعیت سلامت صندلی، فرمان و دیگر بخش‌های کابین خودرو بدرستی مورد سنجش قرار بگیرد. همچنین از شوینده‌های غیر تخصصی برای تمیز کردن بیرون و داخل خودرو استفاده نکنید، زیرا ممکن است بدنه یا قطعات داخل کابین خودرو شما دچار کدری و حتی رنگ پریدگی شود و به غلط کارشناسان ما را دچار سردرگمی کند و کارکرد خودرو شما را بیش از حد واقعی تشخیص دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here