خرید و فروش اتومبیل‌های دست دوم همیشه باعث رونق بازار خودرو در سراسر جهان بوده است و بسیاری از این طریق می‌توانند خودرو دلخواهشان را با قیمتی کمتر خریداری کنند؛ اما هنگام خرید خودرو‌های دست دوم باید نکاتی را مورد توجه قرار داد، مسائلی همچون سلامت موتور، کمک فنر‌ها و یا باطری خودرو و همچنین رنگ شدگی بدنه، بر روی ارزش اتومبیل تاثیر بسزایی دارد، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید اتومبیل‌های دست دوم، خودرو مورد نظر را به کارشناسان این حوزه نشان دهید و در مورد خرید خودرو با آن‌ها مشورت کنید. مجموعه تخصصی لوکاپرو با بهره‌گیری از ماهر‌ترین کارشناسان حوزه اتومبیل، اقدام به ارائه خدمات تخصصی کارشناسی خودرو‌های دست و دوم در محل مورد نظر مشتری کرده است. برای بهره‌مندی از خدمات منحصر به فرد تیم لوکاپرو در خصوص کارشناسی خودرو‌های دست دوم، کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا تیم کارشناسان لوکاپرو در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند.

Bachelor-of-Second-Hand-Vehicles

تعیین کارکرد خودرو در محل

یکی از عواملی که سلامت خودرو را نشان می‌دهد، میزان کارکرد آن است. کارکرد یک اتومبیل نشان‌گر میزان فعالیت آن است و بر اساس آن می‌توان خودرو را ارزش‌گذاری کرد، در واقع کارکرد خودرو یکی از عوامل قیمت‌ گذاری خودرو می‌باشد. میزان کارکرد اتومبیل، برای برخی از خریداران بیشتر از یک عدد است و برایشان در ارزش گذاری خودرو بسیار مهم است، از همین سو بسیاری از صاحبان اتومبیل‌ها برای بالا بردن ارزش و قیمت خودروشان عدد کارکرد آن را کاهش می‌دهند، از این سو بسیاری از خریداران خودرو‌های دست دوم، به عدد کارکرد خودرویی که می‌خرند مشکوک هستند و بسیاری دیگر هم به این علت ترجیح می‌دهند خودرو صفر بخرند. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نگرانی‌ها و خواسته‌های خریداران خودرو‌های دست دوم، تیم متخصصی را از بهترین کارشناسان اتومبیل جمع آوری کرده است که با دستگاه‌های مدرن و دقیق خود قادر به انجام هرگونه آنالیز بر روی خودرو‌های دست دوم است، تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های دقیق دیاگ، کارکرد واقعی خودرو مورد نظرتان را به شما نشان می‌دهد.

Bachelor-of-Second-Hand-Vehicles-by-lucpro

تعیین رنگ شدگی بدنه اتومبیل در محل

با توجه به وضعیت خرید و فروش خودرو‌های دست دوم در ایران، سلامت بدنه و ظاهر خودرو، در امر ارزش‌گذاری اتومبیل بسیار مهم است. یکی از عواملی تاثیر‌گذار بر روی قیمت خودرو، وضعیت رنگ بدنه است، به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد. از آنجایی که قطعات آسیب دیده در تصادفات سنگین، هیچگاه مانند روز اول نمی‌شوند، باید تمام قطعات توسط کارشناس رنگ خودرو بررسی شود تا سلامت آن‌ها تایید شود. از مهم‌ترین قطعاتی که کارشناسان لوکاپرو بررسی می‌کنند، ستون و سقف است، زیرا این دو قطعه اگر رنگ شده باشند، به معنی آن است که خودرو تصادف سنگین داشته است و اتومبیل سالم نیست و آسیب دیده است. تیم متخصص لوکاپرو بعد از بررسی سقف و ستون، در‌ها و گلگیر‌ها را بررسی می‌کند، این دو قطعه بیشتر در معرض آسیب هستند به همین دلیل اهمیت کمتری در ارزش گذاری دارند و رنگ شدگیشان به معنی آسیب دیدگی خودرو نیست ولی در قیمت نهایی اتومبیل تاثیر گذار است، بعد از در‌ها و گلگیر‌ها نوبت به کاپوت و صندوق عقب خودرو می‌رسد، که کارشناسان ما با بررسی مقدار رنگ شدگی در این قطعات متوجه می‌شوند که خودرو آسیب جدی دیده است و یا نه و در آخر سپر که در ارزش‌گذاری اتومبیل تاثیر زیادی ندارد، زیرا سپر‌ها معمولا در معرض ضربه هستند. تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام قطعات خودرو را بررسی می‌کنند و نتیجه نهایی را به شما اعلام می‌کنند، این بررسی‌ها باعث می‌شود که کارشناسان ما بتوانند قیمت کف ( پایین‌ترین) و قیمت سقف ( بالا‌ترین ) یک خودرو را اندازه‌گیری کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی رنگ تخصصی، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بیایند و خودروتان را کارشناسی کنند.

Bachelor-of-Second-Hand-Vehicles-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here