از دی ماه سال 1396 و با اعمال قوانین محدودکننده در خصوص واردات خودرو، بازار اتومبیل در داخل کشور به شکل قابل توجهی دچار آشفتگی شده است و شاخص‌های تاثیرگذار بر روی قیمت خودروها به طور کلی عوض شده است. قانون ممنوعیت واردات خودرو که در اردیبهشت ماه سال 1397 اعمال شد و البته افزایش نجومی قیمت ارز در ایران، دست به دست هم دادند تا شاهد قیمت‌های نجومی و غیر واقعی در بازار اتومبیل‌های وارداتی و حتی داخلی باشیم. خرید و فروش خودرو در بازار کنونی یک امر سود‌آور به حساب می‌آید که البته نیاز به ریسک‌پذیری بالایی است. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن تمام معیارهای بازار خودروهای صفر و اتومبیل‌های دست دوم در ایران، این امکان را فراهم ساخته‌اند که شما بتوانید هوشمندانه‌تر اتومبیل مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید. با بهره‌گیری از خدمات کارشناسی خودرو تیم لوکاپرو قادر خواهید بود بهترین اتومبیل‌ها را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنید و به بالاترین قیمت در بازار بفروشید. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن تمام نیازهای سرمایه‌گذاران حوزه خودرو در کشور، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه پکیج‌های کارشناسی خودرو مخصوصا سرمایه‌گذاران ایرانی علاقه‌مند به حوزه اتومبیل کرده‌اند.

تعیین قیمت خودروهای دست دوم

تعیین قیمت خودرو کارکرده یکی از مسائلی است که خریداران اتومبیل‌های دست دوم همیشه با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند. نحوه محاسبه قیمت خودرو کارکرده بر اساس نوع و مدل اتومبیل مورد نظر مشتری متفاوت است؛ از طرفی شاخص‌های زیادی بر قیمت خودرو کارکرده تاثیرگذار هستند که کارشناس خودرو باید بتواند با استفاده از متد‌های متفاوت تمام آن‌ها را بررسی کند. اگر برای شما هم چگونگی قیمت خودرو کارکرده مهم است، پیشنهاد می‌کنیم این نوشته کوتاه را تا پایان مطالعه بفرمایید. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز خریداران اتومبیل‌های دست دوم، برای اولین با در ایران اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی در خصوص تعیین قیمت خودرو کارکرده کرده است. شما می‌توانید قبل از خرید اتومبیل به مراکز زیر نظر تیم کارشناسی لوکاپرو برای تعیین قیمت خودرو کارکرده مراجعه کنید. محاسبه قیمت خودرو کارکرده یک امر تخصصی است و باید بر اساس معیارها و استانداردهای بازار انجام شود؛ از همین رو برای آگاهی بیشتر با نحوه محاسبه قیمت خودرو کارکرده، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما در مرکز تخصصی لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

دیاگ و کارشناسی رنگ لوکاپرو

مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز بازار خودروهای لوکس وارداتی، اقدام به استفاده از جدیدترین دستگاه‌های دیاگ و عمق‌سنج رنگ خودرو کرده‌اند. کارشناسان لوکاپرو با استفاده از دستگاه‌های دیاگ قادر هستند تمام اطلاعات فنی خودروها را برای شما استخراج کنند، داده‌هایی از جمله میزان کارکرد خودرو، سلامت سیستم‌های داخلی، سلامت موتور و… از جمله اطلاعاتی است که از پروسه دیاگنوسیس خودرو به دست می‌آید. همچنین با بهره‌گیری از دستگاه کالر متر یا همان عمق‌سنج رنگ خودرو قادر هستیم محل‌های آسیب دیده و نقاشی شده خودرو را تشخیص دهیم و در نهایت اطلاعات مفیدی در خصوص سلامت فنی و ظاهری خودرو در اختیار شما قرار دهیم. برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات کارشناسی لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here