اگر مقالات تخصصی منتشر شده در وبلاگ وب سایت لوکاپرو را دنبال کرده باشید، این موضوع را بخوبی می‌دانید که استفاده از پولیش بد یا در واقع پول غیر استاندارد، می‌تواند باعث ایجاد مشکلات فراوان در خصوص رنگ بدنه خودروها شود. همین موضوع سبب شده است در این نوشته کوتاه به نحوه تشخیص پولیش بد و غیر استاندارد بپردازیم تا دفعه دیگر که برای خرید محلول پولیش به بازار لوازم جانبی خودرو مراجعه می‌کنید، بتوانید هوشمندانه‌تر و البته آگاهانه‌تر پولیش مناسب خودرو خودتان را انتخاب کنید.
علائم استاندارد
به اولین چیزی که در زمان خرید محلول پولیش باید نگاه کنید، علائم استاندارد است. اگر پولیش مورد نظر شما ایرانی باشد، حتما باید علامت استاندارد و همچنین پروانه ساخت بر روی بسته‌بندی آن حک شده باشد؛ این دو علامت جزء حداقل‌های یک محلول پولیش خوب به حساب می‌روند. اگر محلول پولیش که مد نظر دارید، جزء محصولات برندهای خارجی است، باید این موضوع را بدانید که هیچگونه نظارتی بر روی کیفیت این پولیش‌ها وجود ندارد؛ مگر اینکه از نمایندگی یا فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. فروشگاه‌های معتبر حوزه لوازم جانبی خودروها به دلیل اینکه می‌خواهند همیشه اعتبار خودشان را در بین مشتری‌های خودشان حفظ کنند و به نوعی خریدار را به مشتری همیشگی تبدیل کنند، معمولا از ارائه محصولات بد و بی‌کیفیت خودداری می‌کنند. مجموعه تخصصی لوکاپرو نیز با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای پولیش‌های موجود در بازار و شرایط سخت انتخاب بین آن‌ها، اقدام به واردات و عرضه انواع پولیش‌های حرفه‌ای و تخصصی کرده است. شما می‌توانید همین امروز با مشاورین ما در مرکز خودرویی لوکاپرو تماس گرفته و پولیش مناسب خودرو خودتان را سفارش دهید. متخصصان ما بر اساس نوع رنگ بدنه و میزان آسیب آن به شما بهترین انتخاب‌ها را پیشنهاد می‌دهند.
محلول پولیش را بررسی کنید.
یکی از مسائلی که باید به آن دقت کنید، ویسکوزیته و بافت محلول پولیش است. اگر از پولیش قوی و نیمه جامد استفاده می‌کند، حتما به بافت روی محلول توجه کنید. نباید جای حباب یا فرورفتگی بر روی محلول جامد پولیش باشد. در صورتی که چنین علائمی بر روی محلول پولیش مشاهده کردید، این موضوع را بدانید که از پولیش از مواد نفتی تصفیه نشده درست شده است و این موضوع می‌تواند باعث ایجاد کدری و ماتی بر روی بدنه اتومبیل شما شود. همچنین اگر قصد داریم پولیش‌های ضعیف یا شوینده که به صورت اسپری استفاده می‌شوند، خریداری کنید، قبل از خرید محلول را با دقت بو کنید. اگر بوی محلول پولیش همانند مواد شوینده بود، بدانید که پولیش ناخالصی‌های زیادی داشته است و شرکت سازنده برای اینکه اثر آن‌ها را از بین ببرد، مقدار زیادی شوینده به پولیش اضافه کرده است.
قیمت پولیش
همچنین پیشنهاد می‌کنیم بیشتر به قیمت مندرج بر روی بسته‌بندی پولیش دقت کنید؛ پولیش خوب هیچگاه ارزان نیست و بخاطر قیمت یک محلول پولیش، رنگ بدنه خودرو خود را به مخاطره نیندازید. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت انواع پولیش‌های باکیفیت و استاندارد با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما در انتخاب صحیح یک محلول پولیش به شما کمک کنند. اثر یک پولیش خوب به مراتب با تاثیر یک پولیش غیر استاندارد متفاوت است؛ نمونه‌ای از اثرگذاری یک پولیش مرغوب و باکیفیت را می‌توانید در ویدئو زیر مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here