متخصصان ما در مجموعه لوکاپرو معتقدند که ظاهر رینگ و لاستیک خودرو شما، تاثیر بسزایی بر زیبایی جامع آن دارند؛ از همین رو برند‌های اتومبیل‌سازی بزرگ جهان، هر ساله برای محصولات خودشان چند نوع تریم رینگ و لاستیک طراحی و تولید می‌کنند. قطعا یکی از چشم‌گیرترین عناصر موجود در خودرو شما می‌توان رینگ لاستیک‌های آن باشد؛ ، از این رو تیم متخصص لوکاپرو خدماتی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها رینگ‌های خودرو خود را به شکل حیر‌ت‌آوری ترمیم و یا حتی تعویض کنید.

رینگ و لاستیک

ترمیم و خشگیری رینگ اتومبیل

رینگ و لاستیک یک خودرو ممکن در تصادفات و یا حتی در موقع پارک کردن، دچار آسیب شود؛ به همین دلیل شاید در ابتدا خط و خش و حتی رنگ پریدگی قسمتی از رینگ خودرو شما یک امر عادی به نظر برسد ولی در نظر بگیرید این آسیب‌ها تاثیر بسزایی بر روی ظاهر اتومبیل شما دارند و در می‌توانند باعث کاهش ارزش مادی خودرو در زمان فروش آن شوند. اگر رینگ اتومبیل شما آلومینیومی یا تیتانیومی است، می‌توانید از سرویس‌های آبکاری تیم دیتیلینگ مجموعه لوکاپرو برای ترمیم رنگ‌پریدگی‌ها استفاده کنید. آبکاری در واقع فرایندی است که قطعات فلزی توسط احیا کاتیون و بوسیله جریان الکتریکی روکش دهی می‌شوند. در این روش نقاط آسیب دیده از طریق روش آبکاری پر می‌شوند و در واقع رنگ تازه‌ای بر روی این نقاط قرار می‌گیرد؛ البته آبکاری رینگ خودرو بهتر است بعد از خشگیری آن انجام گیرد. ، خشگیری رینگ خودرو، بسته به متریال به کار رفته در رینگ متفاوت است؛ اما در مجموع در ابتدای خشگیری رینگ اتومبیل شما باید به خوبی تمیز شود تا تمام خراش‌ها نمایان شود؛ سپس با استفاده از یک پولیش سخت تمام رینگ را پولیش می‌زنیم، در نظر بگیرید پولیش به کار رفته باید بر اساس متریال رینگ انتخاب شود و ترجیحا با استفاده از دستگاه پولیش یا همان بافر انجام شود. متخصصان لوکاپرو بعد از خشگیری و آبکاری رینگ اتومبیل شما، اقدام به واکس زدن آن می‌کنند تا رینگ خودرو به ظاهری شگفت‌آور و چشم‌گیری دست پیدا کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های مجموعه لوکاپرو در خصوص ترمیم رینگ خودرو‌ها، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. در نظر بگیرید تمام رنگ‌ها و متریال‌های استفاده شده در پروسه آبکاری رینگ خودرو‌ها، دارای تاییدیه از کمپانی‌های وابسته به برند‌های خودروسازی است.

ترمیم و خشگیری رینگ اتومبیل

شستشوی رینگ و لاستیک اتومبیل‌ها

یکی از خدمات مراکز کارواش مجموعه لوکاپرو، شستشوی تخصصی رینگ و لاستیک خودرو‌ها، با استفاده از شوینده‌های مخصوص قلیایی است. این شوینده‌ها که به صورت منحصر به فرد توسط مراکز کارواش لوکاپرو استفاده می‌شوند؛ قادرند هرگونه لکه، کثیفی، خس و خاشاک و حتی خراش‌های سطحی را از بین ببرند. متخصصان ما در مراکز وابسته به لوکاپرو، با بهره‌گیری از این شوینده‌های تخصصی می‌توانند جان تازه‌ای به رینگ و لاستیک اتومبیل شما ببخشند و آن را مانند روز اول تمیز و چشم‌نواز کنند. همچنین در پایان پروسه شستشو، تیم حرفه‌ای ما با بهره‌گیری از واکس‌های براق‌کننده، اقدام به واکس زدن رینگ خودرو شما می‌کنند که این واکس‌ها ضمن اینکه زیبایی رینگ‌ها را دو چندان می‌کند، از قرارگیری گرد و خاک بر روی آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. برای دریافت جزئیات بیشتر در خصوص سرویس‌های شستشوی رینگ و لاستیک خودرو توسط مجموعه لوکاپرو، با شماره‌های قرار گرفته در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

شستشوی رینگ و لاستیک اتومبیل‌ها

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here