تمیز کردن داشبورد یک امر مهم در بحث صفرشویی انواع اتومبیل‌ها به حساب می‌رود؛ زیرا ظاهر تریم داخلی و دیزاین داخل کابین یک خودرو به شکل قابل توجهی به وضعیت ظاهری داشبورد آن بستگی دارد. در طراحی و ساخت داشبورد خودروها از مواد و متریال‌های متفاوتی استفاده می‌کنند؛ از همین رو برای اینکه بتوانید هوشمندانه‌تر و البته حرفه‌ای‌تر داشبورد خودرو خودتان را تمیز کنید، باید ابتدا بتوانید نوع متریال بکار رفته در ساختار و رویه داشبورد خودرو را تشخیص دهید. تشخیص صحیح مواد بکار رفته در ساخت داشبورد به شما کمک می‌کند تا مواد شوینده و واکس مناسب برای تمیز کردن بدنه و پیکره داشبورد اتومبیلتان انتخاب کنید. فایبرگلاس، چرم، جیر، آلکانترا، چوب، فیبرکربن و آلومینیوم از جمله موادی هستند که معمولا در ساخت در داشبورد اتومبیل‌ها بکار می‌روند. جدا از جنس داشبورد خودرو شما، مراحل شستشوی آن یک پروسه ثابت را ایجاد می‌کند که بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب، گام به گام این مراحل را طی کنید.
گرد و خاک را از بین ببرید.
اولین مرحله برای اینکه بتوانید مانند حرفه‌ای‌ها داشبورد خودروتان را تمیز کنید، استفاده از گردگیر (داستر) و یا دستمال‌های میکروفایبر یا همان ریزبافت برای از بین بردن گرد و خاک و همچنین ذرات قابل مشاهده از روی قطعات داشبورد است. گرد و خاک و آلودگی‌های از این دسته معمولا در بین قطعات و شیار‌های داشبورد انباشته می‌شوند که همین امر در بسیاری از موارد باعث ایجاد بیماری‌های تنفسی در انسان می‌شود. بهتر است در پروسه گردگیری از فرچه‌های نرم استفاده کنید تا ذرات ریز انباشته شده در تمامی نقاط داشبور به راحتی تمیز شوند؛ در نظر بگیرید استفاده از پارچه و فرچه زبر در زمان گردگیری داشبورد، ممکن باعث ایجاد خط و خش روی قطعات داشبورد شود.
با شوینده‌های تخصصی داشبورد را تمیز کنید.
پس از اینکه تمام بخش‌های داشبورد را گردگیری کردید، می‌بایست با بهره‌گیری از شوینده‌های تخصصی و دستمال میکروفیبر تمام سطوح داشبورد را تمیز کنید. این مواد بسته به نوع داشبورد شما متفاوت است؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید و استفاده از این شوینده‌ها، حتما با متخصصان ما تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی‌های لازم را در خصوص انتخاب شوینده دریافت کنید. همچنین کارشناشان لوکاپرو قادر هستند بر اساس نوع متریال بکار رفته در پیکره داشبورد خودروتان، برای شما شوینده‌های مناسب را ارسال کنند تا دیگر نیازی نباشد برای انتخاب مواد شوینده استاندارد و مناسب، ساعت‌ها خیابان‌ها را بگردید. همچنین شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی ما در حوزه صفرشویی خودروها، صفر تا صد شستشو و خشگیری داشبورد خودروتان را در اختیار متخصصان ما قرار دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید. متخصصان لوکاپرو با بهره‌گیری از مدرن‌ترین مواد شوینده نانو، بدون استفاده از آب و شوینده‎های اسیدی قادر هستند زمن ضد عفونی کردن تمام قطعات داخل کابین خودرو شما، پروسه خشگیری و پولیش داشبورد اتومبیلتان را نیز بر عهده بگیرند. در نظر بگیرید برای تعیین وقت و رزرو سرویس صفرشویی، حتما یک روز قبل تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here