اگر شما هم جزء کسانی هستید که به تمیز بودن خودرو خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید اتومبیل شما همیشه مثل روز اول آن بدرخشد، به شما مطالعه ادامه این نوشته کوتاه را پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که چگونه خودرو خود را مانند حرفه‌ای‌ها تمیز کنید و چگونه آن را برای مدت زیادی تمیز نگه دارید. اول از همه باید بدانید که نوع شوینده‌ای که در زمان کارواش استفاده می‌کنید، بسیار اهمیت دارد و پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید تجهیزات و وسایل مخصوص کارواش با مشاورین ما در خصوص خرید بهترین شوینده‌های خودرو مشورت کنید. تیم تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن رنگ‌دانه‌های خودرو شما و نوع رنگ بکار رفته در پوشش بدنه اتومبیل شما (رنگ سخت و رنگ نرم) بهترین پیشنهادات را در خصوص خرید شوینده‌های خودرو در اختیار شما قرار می‌دهند. کافی است با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که بهترین شوینده‌های خودرو را بر اساس کد رنگی بدنه اتومبیل شما، پیشنهاد کنند. در ادامه با ماه همراه باشید تا با نحوه کارواش حرفه‌ای به صورت گام به گام با شما همراه باشیم.

مرحله اول: گردگیری و غبارگیری خودرو

در ابتدایی‌ترین مرحله با استفاده از یک داستر (گردگیر) یا یک دستمال نرم و تمیز کل سطوح مختلف داخل و خارج خودرو را تمیز کنید. برای گردگیری و غبارگیری داخل کابین خودرو می‌توانید از یک دستگاه وکیوم خانگی یا یک جاروبرقی کمک بگیرید. همچنین در نظر بگیرید که بهتر است کفپوش‌ها را جداگانه تمیز کنید و آن‌ها را همان ابتدا از داخل کابین خارج کنید. در آخر نیز بهتر است از یک فرچه نرم یا یک مسواک برای تمیز کردن شیارهای بین قطعات داشبورد و همچنین ناحیه پایین گلگیر استفاده کنید.

مرحله دوم: استفاده از شوینده

پس از آنکه تمام سطوج داخل و خارج خودرو را گردگیری کردید، بهتر است از یک شوینده نانو مناسب برای از بین بردن لکه‌ها و برق انداختن سطوح بیرونی خودرو استفاده کنید. شوینده‌ها نانو برتری‌های زیادی نسبت به مواد شوینده پایه آبی دارند و قادر هستند بدون بهره‌گیری از آب، تمام آلودگی‌های بوجود آمده بر روی سطوح مختلف خودرو را از بین ببرند. برای خرید شوینده‌های نانو می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در حوزه واردات و عرضه مواد شوینده تخصصی استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید شوینده‌های نانو تخصصی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما بهترین انتخاب‌ها را به شما پیشنهاد دهند.

مرحله سوم: دیتیلینگ نهایی

دیتیلینگ به مجموعه اموری گفته می‌شود که در خصوص نگهداری از خودرو انجام می‌شود. بعد از شستشو می‌توانید با بهره‌گیری از واکس‌های بنده خودرو یا مواد نانو سرامیک یک پوشش مقاوم و هیدروفیبیک بر روی بدنه اتومبیل خود بوجود بیاورید تا خودرو شما مدت طولانی‌تری درخشنده و پاکیزه بماند. همچنین برای سطوح داخلی می‌توانید از پوشش نانو سرامیک سوناکس یا واکس‌های مخصوص داشبورد و صندلی چرم استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در حوزه دیتیلینگ خودروهای لوکس وارداتی، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here