بوجود آمدن خط و خش بر روی بدنه خودرو، تقریبا یک امر غیر قابل پیشگیری به حساب می‌آید؛ اما متاسفانه همین خط و خش‌های سطحی و عمیق بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل‌ها، باعث کاهش ارزش آن‌ها در بازار خودروهای دست دوم می‌شوند. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع خط و خش‌ها و آثار آسیب بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل‌ها، اقدام به ارائه خدمات تخصصی دیتیلینگ در خصوص انواع خودروهای وارداتی کرده‌اند. این موضوع را در نظر بگیرید که بسیاری از آسیب‌های وارد شده به رنگ بدنه خودروها در ابتدا خط و خش‌هایی ساده و سطحی بوده‌اند؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو بر این باور هستند که پس از ایجاد هرگونه خراش یا رنگ‌پریدگی بر روی اتومبیل در اسرع وقت باید به رفع و از بین بردن آثار آن اقدام کرد. در ادامه این نوشته کوتاه به شما آموزش می‌دهیم که چگونه مانند حرفه‌ای‌ها آثار خراش‌های روی بدنه خودرو خود را از بین ببرید.
اول از همه بدنه را به خوبی تمیز کنید.

قبل از هر اقدامی، بدنه اتومبیل را با بهره‌گیری از شوینده‌های مناسب تمیز کنید؛ پیشنهاد کارشناسان لوکاپرو، استفاده از شامپوهای نانو است. این شوینده‌ها تا حد زیادی می‌توانند لکه‌های بجا مانده بر روی بدنه خودرو را از بین ببرند. تمام شوینده‌های نانو وارد شده توسط تیم لوکاپرو مورد تایید سازمان‌های محیط زیست بین‌المللی است و هیچگونه آلودگی اضافی تولید نمی‌کنند.

سمباده بزنید!

بعد از شستشو، نوبت به سمباده زدن می‌رسد؛ این عمل باعث می‌شود نواحی آسیب دیده با بدنه خودرو شما هم سطح شوند. با بهره‌گیری از سمباده‌های نرم (حدود 3000) و آب و البته کمی هم شوینده‌های قلیایی سطح نواحی آسیب دیده را صیقل سازید تا پروسه پولیش کردن سریع‌تر و دقیق‌تر انجام شود.

پولیش مناسب انتخاب کنید.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو پولیش مناسب خودرو خود را انتخاب کنید تا با بهره‌گیری از آن بتوانید به تخصصی‌ترین شکل ممکن خط و خش بدنه خودرو خود را از بین ببرید. پولیش استفاده شده بر روی بدنه اتومبیل باید بر اساس نوع رنگ بکار رفته در پوشش پیکره اتومبیل انتخاب شود. متخصصان لوکاپرو پس از آنکه تمام آثار خط و خش‌ها را با استفاده از سمباده‌های نرم صیقل ساختند، اقدام به استفاده از پولیش با دستگاه بافر می‌کنند تا تمام خراش‌ها و آثار رنگ‌پریدگی از روی بدنه اتومبیل به صورت کلی پاک شوند.

واکس و نانو

پس از پولیش زدن کل بدنه خودرو نوبت به پروسه دیتیلینگ می‌رسد. دیتیلینگ خودرو شامل موارد مختلفی می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها واکس و استفاده از پوشش‌های سرامیکی است. پس از پولیش بدنه خودرو به صورت یکدست واکس می‌خورد تا تمام خطوط استریم لاینینگ بدنه اتومبیل قابل روئیت شود. سپس نوبت به استفاده از مواد نانو سرامیکی می‌شود. این مواد قادر هستند از بدنه اتومبیل شما در برابر ضربات و فشارهای متعدد محافظت کنند و از بوجود آمدن لکه بر روی پیکره خودرو شما جلوگیری می‌کنند. پروسه دیتیلینگ 24 تا 48 ساعت به طول می‌انجامد تا مواد نانو سرامیک به صورت کامل بر روی رنگ‌دانه‌های بدنه اتومبیل جذب شوند. پس از استفاده از نانو سرامیک، رنگ بدنه خودرو دوباره واکس می‌خورد تا از پوشش گلاس کوتینگ بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل به خوبی محافظت شود.

اگر شما هم به سلامت ظاهری بدنه خودرو خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید همین امروز با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. تا متخصصان ما در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی تیم ما به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here