بوی بد داخل کابین خودروها یکی از عمومی‌ترین مشکلاتی است که توسط رانندگان و کاربران خودروهای مختلف بازگو شده است؛ از همین رو متخصصان ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروها و بررسی مشکلات آن‌ها در خصوص بوی بد داخل اتومبیل‌ها، اقدام به انتشار نکات کاربردی در خصوص رفع بودی بد داخل کابین خودروها کرده‌اند که در این نوشته کوتاه قصد داریم برخی از این نکات را بازگو و بررسی کنیم.
همیشه خودرو را تمیز نگه دارید.
یکی از اصلی‌ترین دلایل وجود بوی بد در داخل خودرو، تمیز نبودن کف و قطعات داخل کابین اتومبیل است. در بسیاری از موارد پسماند مواد غذایی می‌تواند باعث ایجاد بوی بد در داخل خودرو شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم برای در امان ماندن از بوی بد داخل خودرو، ابتدا تمام نقاط درون کابین را تمیز کنید. از آنجایی که قطعاتی همچون صندلی‌ها، فرمان، داشبورد و سردنده با پوست انسان به صورت مستقیم در ارتباط هستند، پیشنهاد می‌کنیم از مواد ضدعفونی‌کننده در زمان شستشوی داخل خودرو استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از خدمات فوق‌تخصصی مجموعه خودرویی لوکاپرو در خصوص استفاده از خدمات صفرشویی و دیتیلینگ داخلی خودروها استفاده کنید. در این پروسه متخصصان لوکاپرو با بهره‌گیری از جدیدترین مواد شوینده و همچنین با بهره‌گیری از مدرن‌ترین دستگاه‌های وکیوم و بخار، قادر هستند تمام بخش‌های داخل خودرو شما را تمیز و ضدعفونی کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات صفرشویی و دیتیلینگ داخلی خودروها، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.
استفاده از خوشبوکننده‌ها
استفاده از خوشبوکننده‌ها همیشه به عنوان یک راه حل ساده برای از بین بردن بوی بد داخل کابین شناخته شده است. تیم خودرویی لوکاپرو نیز با در نظر گرفتن نیاز جامعه امروز ایران، اقدام به واردات و عرضه انواع خوشبوکننده‌های خودروها کرده است و شما می‌توانید از طریق فروشگاه وب سایت لوکاپرو، خوشبوکننده مد نظر خود را سفارش دهید. البته اگر با بوی خوشبوکننده‌ها رابطه خوبی ندارید و فکر می‌کنید که ممکن حساسیت‌زا باشند، پیشنهاد می‌کنیم از پوست مرکبات و یا دانه قهوه در داخل خودروتان استفاده کنید.
شستشوی سقف
عناصری همچون دود سیگار و یا بخار منتشر شده از سوی لیوام چای و قهوه، همیشه آثار خود را بر روی پوسته داخلی سقف خودرو می‌گذارند. یکی از اصلی‌ترین دلایل ایجاد بوی بد در داخل خودروها، تمیز نکردن پوسته داخلی سقف آن‌ها است. شستشوی سقف خودروها کار ساده‌ای نیست و بهتر است با بهره‌گیری از مواد شوینده نانو انجام شود. همچنین خشک کردن سقف خودرو یک امر ضروری به حساب می‌رود که متاسفانه بسیاری از افراد این موضوع را یادشان می‌رود؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص صفرشیویی انواع اتومبیل‌های لوکس وارداتی با مواد شوینده نانو کرده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات صفرشویی یا کارواش تخصصی تیم دیتیلینگ لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید ت کارشناسان ما برای شما یک زمان مناسب مشخص کنند و بتوانید از سرویس‌های تیم حرفه‌ای لوکاپرو استفاده کنید. در نظر بگیرید خدمات ما فقط برای اتومبیل وارداتی ارائه می‌گردد.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here