خودرو‌هایی که بدنه‌ای با رنگ مات دارند همیشه جذاب‌تر و خیره‌کننده‌تر از مابقی خودرو‌ها هستند. همچنین مات بودن رنگ بدنه اتومبیل‌ها، باعث می‌شود لایه‌های پوششی بدنه خودرو گرمای کمتری از نور خورشید دریافت کنند و همین موضوع باعث کاهش دما و در نهایت کاهش میزان مصرف سوخت خودرو تا ۱۵ درصد خواهد شد. مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز جامعه جوان ایران برای مات کردن رنگ بدنه خودرو‌ها، سرویس‌های تخصصی در خصوص کاور کردن و رنگ کردن بدنه اتومبیل‌ها در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های تخصصی تیم لوکاپرو، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

کاور مات بدنه خودرو‌ها

کاور مات بدنه خودرو‌ها

یکی از روش‌های مات کردن بدنه اتومبیل‌ها، استفاده از کاور‌های تخصصی مات به عنوان یک لایه پوششی برای بدنه خودرو‌ها است. کاور کردن خودرو‌ها، یکی از بهترین روش‌ها برای حفاظت از رنگ اصلی بدنه در برابر آلودگی‌ها و آسیب‌های سطحی مانند خط و خراش‌ها است. یکی از مزیت‌های کاور کردن بدنه اتومبیل‌ها، سریع بودن پروسه آن است و شما در زمانی بسیار کوتاه قادر خواهید بود بدنه خودروتان را به هر رنگی که دوست دارید مات کنید. مجموعه تخصصی لوکاپرو به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبر‌ترین مراکز مات کردن بدنه اتومبیل‌ها، اقدام به واردات و ارائه پوشش‌های مات و محافظ کرده است. تمام کاور‌های استفاده شده توسط تیم متخصص لوکاپرو دارای تاییدیه از مجموعه‌های بزرگ تیونینگ دنیا هستند. کاور‌های مات ارائه شده توسط لوکاپرو، دارای بافت مقاوم و در عین حال نازنکی هستند که بدنه خودرو شما را برابر آفتاب سوختگی، خراش‌ها و رنگ پریدگی محافظت می‌کند. به دلیل نازک بودن کاور‌های مات ارائه شده توسط تیم متخصص لوکاپرو، این کاور‌ها آسیبی به رنگ اصلی بدنه خودرو شما وارد نمی‌کنند و به راحتی، در هر زمانی که خواستید می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات کارشناسان ما، کاور را از بدنه خودرو خود جدا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس‌های ارائه دهنده کاور‌های مات لوکاپرو، با شماره‌های قرار گرفته شده در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

مات کردن بدنه اتومبیل‌ها

استفاده از رنگ برای مات کردن بدنه خودرو‌ها

یکی دیگر از روش‌های مات کردن بدنه اتومبیل‌ها، استفاده از رنگ مات است؛ این روش غیر قابل برگشت است و در واقع رنگ اصلی بدنه خودرو شما مات می‌شود. مات کردن خودرو با استفاده رنگ به دو صورت انجام می‌پذیرد، یکی با استفاده از پوشش‌های مات مایع که شامل کلیر مات و فیکساتیو مخصوص می‌شود و دیگری با استفاده از رنگ مات؛ در نظر بگیرید که در روش دوم شما می‌توانید رنگ‌ متفاوتی نسبت به رنگ اصلی بدنه اتومبیلتان انتخاب کنید ولی ابتدا باید تغییر رنگ را به پلیس راهنمایی و رانندگی اطلاع دهید تا کارت و مشخصات جدیدی برای خودروتان صادر شود. تیم متخصص لوکاپرو ضمن کاور کردن بدنه خودرو‌ها، سرویس‌های مات کردن با استفاده از رنگ را نیز ارائه می‌دهد. تمام کلیر‌ها و رنگ‌های پوششی استفاده شده توسط متخصصان مجموعه لوکاپرو دارای استاندارد‌های اروپایی هستند و ضمن اینکه باعث ایجاد استحکام در ساختار ملکولی رنگ بدنه خودرو‌ شما می‌شوند، هیچ‌گونه آلایندگی ندارند و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوصو خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.

مات کردن بدنه خودرو‌ها

یک دیدگاه

  1. سلام بنده حدود یکسال است که ماشینم رو کاور سفید مات کردم ولی الان کاور حالت اولیه خود را از دست داده و مثل چرک مرده شده برند کاور 3m هست آیا اساتید راه حلی دارند آیا تمیز کننده ای وجود داره که بشه شادابی کاور رو بهش برگردوند

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here