واکس زدن بدنه خودرو‌ها یکی از عمومی‌ترین روش‌های محافظت از آن‌ها به شماره می‌رود. واکس اتومبیل‌ها با بهره‌گیری از مواد مختلفی ساخته می‌شود که قادر است ضمن جلا بخشیدن به رنگ بدنه خودرو، باعث ایجاد یک لایه محافظ بر روی آن‌ها شود. یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مجموعه لوکاپرو، انجام خدمات واکس بدنه خودروها می‌باشد. تیم دیتیلینگ ما با در نظر گرفتن انواع بدنه خودرو‌ها و همچنین نوع رنگ به کار رفته بر روی آن‌ها، اقدام به واردات انواع واکس بدنه خودرو‌ها کرده است. تمام محلول‌های واکس عرضه شده توسط تیم تخصصی لوکاپرو، با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه غیر سلولزی ساخته شده است و دارای تاییدیه از نهاد‌های مختلف اروپایی و استاندارد‌های مطرح دنیا است. تیم دیتیلینگ ما برای انواع رنگ‌های به کار رفته در ساخت بدنه خودرو‌ها، واکس جداگانه پیشنهاد می‌کنند؛ از همین رو کارشناسان ما این نظر را دارند که واکس‌ها یکی از تخصصی‌ترین عناصر استفاده شده برای بدنه خودرو‌ها هستند و در صورتی که از واکس مناسب برای بدنه اتومبیل‌ها استفاده نشود، ممکن است دچار کدری، ماتی و یا حتی رنگ پریدگی شود. برای تهیه واکس‌ مناسب خودرو‌ی خود، می‌توانید ابتدا با کارشناسان ما در مراکز وابسته به مجموعه لوکاپرو مشورت کنید؛ همچنین تیم متخصص ما این امکان را فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو، بتوانید واکس مورد نظر خود را به صورت مستقیم از فروشگاه‌های ما سفارش دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

 واکس زدن مداوم

خدمات تخصصی واکس بدنه اتومبیل‌ها

همانطور که گفتیم، واکس خودرو‌ها یکی از مهم‌ترین و البته تخصصی‌ترین عناصر مراقبتی برای بدنه اتومبیل‌ها به شمار می‌رود. از نظر کارشناسان لوکاپرو، یک واکس خوب واکسی است که خاصیت هیدروفوبیک بالایی داشته باشد تا ضمن اینکه بدنه اتومبیل شما را براق‌تر و زیبا‌تر کند، به عنوان یک لایه محافظ در برابر لکه‌ها و آلودگی‌های مایع و از همه مهم‌تر آب باران باشد؛ زیرا همانطور که می‌دانید آب باران‌ها مخصوصا در شهر‌های پرجمعیت، حاوی مقادیر زیادی مواد اسیدی مثل جیوه است که می‌تواند بر روی بدنه خودرو شما کدری و ماتی مقطعی ایجاد کند. تمام واکس‌های استفاده شده توسط تیم دیتیلینگ لوکاپرو دارای بالاترین خاصیت هیدروفوبیکی می‌باشد که می‌توانند از بدنه اتومبیل شما در برابر آلودگی‌های مضر محافظت کنند.
تیم ما با بهره‌گیری از بهترین مواد شوینده ابتدا خودرو شما را به خوبی روشویی می‌کنند؛ این کار باعث می‌شود تمام ذرات اضافه از روی بدنه اتومبیل شما محو شوند. سپس با بهره‌گیری از حوله‌های بسیار نرم و مخصوص، بدنه خودرو شما را به صورت کامل خشک می‌کنند. پس از آن نوبت به عملیات واکس زدن می‎‌رسد. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن زاویه رنگ‌دانه‌های بکار رفته در رنگ بدنه خودرو شما و همچنین خطوط استریم لاینینگ در طراحی بدنه اتومبیلتان، اقدام به واکس زدن می‌کند. تشخیص زاویه دونه رنگ یا همان رنگ‌دانه‌های قرار گرفته بر روی بدنه خودرو‌ شما، با بهره‌گیری از اشعه فرابنفش صورت می‌گیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات تخصصی تیم دیتیلینگ لوکاپرو و همچنین بهره‌گیری از سرویس‌های واکس بدنه ما، با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید. برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه درست واکس زدن، می‌توانید ویدئو پایین را تماشا کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here