تشخیص اصالت آپشن‌های استفاده شده در اتومبیل‌های وارداتی، یکی از دقدقه‌های خریداران این خودرو‌ها است؛ از همین تیم کارشناسی لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است که با بهره‌گیری از سرویس‌های ما، بتوانید به صورت اصولی آپشن‌ها و امکانات رفاهی یا ایمنی خودرو مورد نظرتان را آنالیز کنید تا در زمان خرید آن با آگاهی بیشتری بتوانید تصمیم بگیرید. در زمان خرید اتومبیل‌های لوکس وارداتی یکی از شاخصه‌هایی که به آن توجه می‌کنیم، آپشن‌های خودرو است. هر چه یک اتومبیل از آپشن‌ها و امکانات رفاهی و ایمنی بیشتری برخوردار باشد، ارزش اتومبیل نسبت به قیمت پایه آن افزایش می‌یابد؛ از همین رو بسیاری از افراد سودجو، اتومبیل‌های لو آپشن یا همان کم آپشن را خارج از کارخانه تبدیل به خودرو‌هایی با آپشن و امکانات بیشتر می‌کنند. در نظر بگیرید که آپشن‌های نصب شده بر روی خودرو فقط در زمانی ارزشمند هستند که به صورت فابریک و در کارخانه بر روی اتومبیل قرار گرفته باشند، در غیر این صورت به دلیل نداشتن استاندارد‌های لازم تفاوت زیادی در قیمت خودرو ایجاد نخواهند کرد. قرار دادن آپشن‌ها و امکانات رفاهی به صورت دستی در بسیاری از خودرو‌های لوکس وارداتی مانند اتومبیل‌های مرسدس بنز، بی ام و، مازراتی و یا حتی پورشه مرسوم است؛ از همین در زمان خرید محصولات این برند‌ها، باید به اصلات آپشن‌های بکار رفته در خودرو توجه کرد. متخصصان لوکاپرو در بخش کارشناسی خودرو‌های لوکس از روش‌های مختلفی برای بررسی آپشن‌ها و امکانات خودرو استفاده می‌کنند، که در این مقاله برخی از آن‌ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از سرویس‌های کارشناسی مجموعه لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های قرار داده شده در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

اصالت آپشن‌های خودرو

آنالیز سریال بدنه خودرو

سریال بدنه اتومبیل یا VIN Code، سریالی است که کارشناسان ما با بهره‌گیری از آن قادرند وضعیت اتومبیل مورد نظر شما را در زمان تولید بررسی کنند. ترجمه این کد توسط متخصصان ما، باعث می‌شود ویژگی‌ها و خصوصیت‌های پایه خودرو مشخص شود، از جمله این عناصر می‌توانیم به رنگ بدنه، رنگ داخل، تریم کابین، آپشن‌های پایه ایمنی مانند تعداد ایربگ، تصادفی بودن اتومبیل و همچنین وضیعت استاندارد خودرو نام برد. همچنین با ترجمه سریال بدنه اتومبیل یا VIN Code قادر خواهیم بود منطقه سفارش دهنده اتومبیل را تعیین کنیم؛ این موضوع کمک زیادی به تشخیص اصالت آپشن‌های استفاده شده در خودرو به ما می‌کند زیرا برای خودرو‌ها بر اساس منطقه سفارش دهنده محدوده قیمتی تعیین می‌شود و این محدوده قیمتی ارتباط مستقیم با نوع بدنه، متریال استفاده شده در شاسی و همچنین امکانات رفاهی خودرو دارد. ترجمه سریال بدنه اتومبیل یا VIN Code توسط متخصصان ما در تیم کارشناسی مجموعه لوکاپرو انجام می‌پذیرد و نتیجه در قالب الگوریتمی خوانا در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آنالیز سریال بدنه خودرو

بررسی سیستم‌های داخلی خودرو

این موضوع را باید در نظر گرفت که سیستم‌های قرار داده شده بر روی اتومبیل در کارخانه سازنده با سیستم‌ها و سنسور‌های نصب شده ( به صورت دستی ) بسیار متفاوت هستند و از استاندارد‌ها و اصول متفاوتی بهره‌ می‌برند. از همین رو متخصصان و کارشناسان تیم لوکاپرو، با بهره‌گیری از دستگاه‌های آنالیزور تمام سیستم‌های داخلی که با آپشن‌های اتومبیل‌ مرتبط هستند، بررسی می‌کنند. اطلاعات بدست آمده از این بررسی‌ها به متخصصان ما کمک می‌کنند که اصالت آپشن‌های استفاده شده در خودرو را تشخیص دهند. همچنین اگر کیت بدنه‌ای بر روی اتومبیل نصب شده باشد، آپشن‌ها و امکانات خودرو باید مطابق کیت آن باشد، در غیر این صورت کیت به صورت دستی نصب شده و فاقد هر گونه ارزش مادی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از سرویس‌های کارشناسی ما، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

بررسی سیستم‌های داخلی خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here