یخ زدن شیشه خودرو یکی از مشکلات مربوط به فصول سرد سال است. فصل تابستان در حال تمام شدن است و کم کم باید منتظر آب و هوای سرد حاکم در پاییز و زمستان باشیم. فصل زمستان چالش‌های جدیدی برای صاحبان خودروها بوجود می‌آورد که یکی از آن‌ها یخ زدن شیشه خودرو است؛ همین موضوع سبب شده است که متخصصان لوکاپرو برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص نگهداری خودروها در فصل زمستان کنند. یکی از بخش‌های سرویس‌های تیم لوکاپرو مربوط به جلوگیری از یخ شدن شیشه خودروها است. یخ شدن شیشه خودروها ضمن اینکه دید راننده را مختل می‌کند، می‌تواند باعث شکستگی خود شیشه شود؛ از همین رو بسیاری از افراد از روش‌های متفاوتی برای جلوگیری از یخ‌زدگی شیشه خودروها استفاده می‌کنند. خدمات مجموعه تخصصی لوکاپرو مانند بیمه است و زمانی که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید، در واقع از بوجود آمدن مشکلات مختلف برای اتومبیل خودتان جلوگیری به عمل می‌آورید. کارشناسان لوکاپرو با بررسی عوامل مختلف تاثیرگذار در ایجاد یخ‌زدگی شیشه‌های خودرو، دو پیشنهاد برای صاحبان اتومبیل‌ها دارند که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
پولیش شیشه
پولیش شیشه، نوعی محلول منحصر به فرد است که می‌تواند مقاومت شیشه خودرو شما را در برابر عناصر طبیعی از جمله یخ‌زدگی بالا ببرد. محلول پولیش شیشه در واقع نوعی واکس رقیق شده است که ضمن تمیز کردن سطح شیشه از بوجود آمدن مشکلاتی همچون یخ زدن شیشه خودرو جلوگیری می‌کند. با چرب شدن سطح شیشه، یک لایه هیدروفیبیکی یا آب گریز بر روی شیشه بوجود می‌آید که این امر سبب خواهد شد قطرات باران یا نم بوجود آمده به دلیل تفاوت دمای داخل و خارج از کابین خودرو، روی شیشه نماند و سطح شیشه به سرعت خشک شود. شما با پولیش کردن مداوم شیشه‌های خودرو می‌توانید از یخ‌زدگی ناشی از نم و رطوبت روی شیشه جلوگیری کنید.
استفاده از نانو سرامیک
استفاده از پوشش‌ نانو سرامیک یکی دیگر از روش‌های جلوگیری از یخ زدن شیشه‌های خودروها است که نسبت به پولیش بسیار تاثیرگذارتر است. در بسیاری از مناطق سرد کشور یخ زدگی شیشه‌های خودروها فقط به دلیل بوجود آمدن نم و رطوبت بر روی سطح آن‌ها نیست و خود بافت شیشه‌ها به دلیل دمای سرد فضای اطرفشان دچار بخ زدگی می‌شوند؛ از همین رو همیشه استفاده از پولیش برای جلوگیری از یخ زدن شیشه‌های خودرو مناسب نیست و بهتر است صاحبان خودروها از محلول‌های نانو سرامیک برای افزایش مقاومت شیشه در برابر سرما استفاده کنند. متخصصان لوکاپرو استفاده از این سرویس را برای شما تا آخر فصل سرما گارانتی می‌کنند و به شما اطمینان می‌دهند پس از استفاده از پوشش‌های نانو سرامیکی به هیچ وجه شیشه خودرو شما دچار یخ زدگی نمی‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی مجموعه لوکاپرو در خصوص فصول سرد سال، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید. تمام خدمات ارائه شده توسط مراکز وابسته به شرکت لوکاپرو، دارای ضمانت است. همچنین پیشنهاد می‌کنیم، ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید تا بیشتر با تاثیر مواد نانو سرامیک بر روی شیشه‌های خودرو آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here