اتومبیل‌ها نیز مانند انسان‌ها به مراقبت نیاز دارند و اگر درست از آن‌ها نگهداری نشود، قطعا دچار مشکل می‌شوند و در طول زمان مقدار قابل توجهی از توان خود را از دست می‌دهند. تیم تخصصی لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از عوامل تاثیرگذار بر روی توان تولید شده از سوی پیشرانه خودرو، اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص خودروهای لوکس وارداتی برای جلوگیری از کم شدن توان این اتومبیل‌ها کرده است. وضعیت نیروی تولید شده از سوی پیشرانه اتومبیل‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها را در این مقاله کوتاه بررسی خواهیم کرد.
تعویض روغن بموقع
برای اینکه بتوانید از کاهش نیروی تولید شده از سوی پیشرانه خودروتان تا حد زیادی جلوگیری کنید، پیشنهاد می‌کنیم با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو بموقع و هوشمندانه روغن موتور خودروتان و فیلتر آن را تعویض کنید. متخصصان لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ای از خودروهای وارداتی در ایران، اقدام به عرضه انواع روغن موتورهای تخصصی کرده‌اند که شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی لوکاپرو اقدام به استفاده از آن‌ها کنید. بر اساس معیار‌های از پیش تعیین شده برای اتومبیل‌ها، به طور متوسط هر ۵ هزار کیلومتر روغن موتور و فیلتر آن باید تعویض گردد تا به موتور خودروی شما فشار مضائف وارد نشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع روغن موتورهای عرضه شده از سوی مجموعه تخصصی لوکاپرو و همچنین چگونگی استفاده از سرویس‌های تخصصی ما، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.
دیاگ بزنید!
یکی از راه‌های جلوگیری از کاهش نیروی تولید شده از سوی پیشرانه خودروها، دیاگ زدن بموقع است. متخصصان ما با بررسی پلتفرم‌های مختلف، اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص دیاگنوسیس اتومبیل‌ها یا همان دیاگ خودروها کرده‌اند. دیاگ زدن باعث می‌شود تمام اطلاعات ذخیره شده در ECU خودرو برای متخصصان ما بنمایش گذاشته شود که این موضوع سبب می‌شود تا تعمیرکاران متخصص لوکاپرو بتوانند هرگونه ایراد در بخش‌های اصلی اتومبیل را سریعا پیدا کنند.
تعویض بموقع شمع خودرو
شمع خودروها از جمله قطعاتی است که پس از گذشت زمان باید تعویض گردد. در صورت خراب بودن شمع خودرو، شما لرزش‌های متعددی در کابین اتومبیلتان حس خواهید کرد که این موضوع نشان‌دهنده فشار مضائفی است که به پیشرانه اتومبیل وارد شده است. حتما هر ۵۰ کیلومتر یکبار اقدام به تعویض شمع خودرو کنید تا سیستم‌های داخلی اتومبیلتان دچار مشکل نشود. شما می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی ما اقدام به تعویض قطعات اصلی خودروتان کنید. تمام لوازم جانبی عرضه شده از سوی لوکاپرو اصل و دارای کد پیگیری اصالت است.
سرویس موتور خودرو
پیشنهاد می‌کنیم سالی یکبار اقدام به استفاده از سرویس‌های تخصصی در خصوص تعویض و تعمیر قطعات پیشرانه کنید. شما می‌توانید در این خصوص از خدمات تخصصی لوکاپرو استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تخصصی لوکاپرو در خصوص تعویض و یا تعمیر قطعات اصلی پیشرانه اتومبیل‌ها، همچون واشر سرسیلندر و سوپاپ‌ها، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما ضمن بررسی خودرو شما، تمام سرویس‌های ضروری را بر روی پیشرانه خودروتان انجام دهند.
سرویس‌های ضروری را جدی بگیرید و در فصول گرم سال بیش از پیش به سلامت خودروتان توجه کنید، زیرا در این فصول میزان خرابی سیستم‌های داخلی تا ۴۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here