لاستیک‌ها جزء اجزای اصلی خودرو شما به حساب می‌آیند؛ از همین رو در حفظ و نگهداری آن‌ها باید کوشا باشیم و تمام تلاش خود را برای محافظت از آن‌ها صرف کنید. همانطور که می‌دانید قیمت لاستیک در چند ماه اخیر به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و بر اساس داده‌های بدست آمده قیمت برخی از تایرها تا 3 برابر افزایش پیدا کرده است؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم با توجه به نکاتی که در این نوشته کوتاه بازگو می‌کنیم، سعی کنید بهتر از لاستیک‌های خودرو خود محافظت کنید.
هر تایر برای یک نوع مسیر ساخته شده است!
قطعا لاستیک خودرو شما مناسب هر مسیری نیست؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم تایرها را بر اساس نوع طراحی و ساخت آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال برای حرکت در مسیرهای آفرودی باید از تایرهای چهارفصل استفاده کنید؛ از همین رو قبل از اقدام به خرید و استفاده از تایرها در مورد کاربری آن‌ها اطلاعات کافی بدست بیاورید. برای خرید انواع تایرهای تخصصی مانند لاستیک‌های ران فلت (RTF)، تایرهای زمستانی و تایرهای آفرودی (چهار فصل) می‌توانید از خدمات تخصصی مجموعه لوکاپور در خصوص واردات و عرضه انواع تایرها استفاده کنید.
عناصر شیمیایی را فراموش نکنید!
یکی از مهم‌ترین عوامل خرابی لاستیک اتومبیل‌ها، تابش مستقیم نور خورشید و برخورد مواد شیمیایی اسیدی با آن‌ها است. بهتر است زمانی که با لاستیک اتومبیل بر روی گودال‌های آب بوجود آمده پس از باران رانندگی می‌کنید، لاستیک خود را تمیز کنید زیرا معمولا آب این گودال‌ها با مواد اسیدی دیگر محلول شده‌اند و قادر هستند به لاستیک خودرو شما آسیب‌های جدی وارد کنند. کارشناسان لوکاپرو با بررسی آسیب‌های وارد شده به لاستیک خودرو‌ها، اقدام به واردات مواد شوینده و محافظت کننده لاستیک خودرو‌ها کرده‌اند، این مواد با بهره‌گیری از فناوری‌های نانو، قادر هستند یک لایه پوششی روی لاستیک اتومبیل شما بوجود آورند تا نور خورشید و همچنین مواد شیمیایی دیگر آسیب کمتری به بافت و ساختار کلی لاستیک شما وارد کنند. برای خرید این مواد شوینده تخصصی می‌توانید به قسمت فروشگاه وب سایت لوکاپرو مراجعه کنید و یا با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.
استفاده از زنجیر چرخ فراموش نشود!
استفاده از زنجیر چرخ در جاده‌های برفی و یخ زده، ضمن اینکه باعث حفظ پایداری خودرو در سر پیچ‌ها و مسیرهای ناهموار می‌شود، این امکان را هم ایجاد می‌کند که در طول مسیر از رویه تایر شما در برابر عناصر جاده‌ای مانند سنگ یا تگرگ محافظت شود.
استفاده از نیتروژن
تیم تیونینگ لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو‌های لوکس وارداتی برای نگهداری بهتر از لوازم جانبی و قطعات اتومبیل‌هایشان، اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی در خصوص استفاده از باد نیتروژن برای پر کردن تیوب انواع لاستیک‌های خودرو‌ها کرده است. استفاده از باد نیتروژن در تایر خودرو‌ها مزیت‌های زیادی دارد که عمومی‌ترین و البته به شکلی مهم‌ترین آن، حفظ فرم و شکل تایر و جلوگیری از پوسیدگی لاستیک و رینگ خودرو است. در واقع شما با بهره‌گیری از گاز نیتروژن در تایر خودروهایتان، به نحوی عمر لاستیک‌های آن را افزایش داده‌اید. اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از گاز نیتروژن برای لاستیک‎های خودروتان هستید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما ضمن بررسی تایر خودرو شما تمام سرویس‌های مربوط به تیم تیونینگ لوکاپرو را برای شما شرح دهند. برای تعیین وقت با شماره 09123988879 تماس حاصل بفرمایید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید تا با فواید استفاده از نیتروژن برای تایر‌های خودرو‌های لوکس وارداتی بیشتر آشنا شوید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here