سلامت رنگ خودرو شما یکی از شاخص‌های مهم در قیمت‌گذاری آن است؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو بر این باور هستند که محافظت از رنگ بدنه اتومبیل یکی از امور مهمی است که صاحبان خودروهای لوکس وارداتی باید به آن توجه کنند. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید که از رنگ خودرو خود محافظت کنید و به سلامت ظاهری اتومبیل خود اهمیت می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم توصیه‌های متخصصان لوکاپرو را در این زمینه جدی بگیرید. مجموعه تخصصی لوکاپرو با بهره‌گیری از حرفه‌ای‌ترین متخصصان حوزه خدمات خودرو، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدمات فوق‌تخصصی در حوزه نگهداری از اتومبیل‌های لوکس وارداتی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در حوزه محافظت از رنگ خودروها، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما در مرکز خودرویی لوکاپرو با در نظر گرفتن نوع اتومبیل شما و مشخصات آن، بهترین پیشنهادات را در زمینه محافظت و نگهداری از خودرو را به شما ارائه دهند. در ادامه نکات کلیدی را بررسی خواهیم کرد که شما با در نظر گرفتن آن‌ها، قادر خواهید بود مانند حرفه‌ای‌ها از رنگ خودرو خود محافظت کنید.
شستشوی رنگ خودرو
هرگونه آلودگی می‌تواند باعث ایجاد آثار لکه و کدری بر روی رنگ خودرو شما شود. بسیاری از لکه‌های ایجاد شده بر روی رنگ اتومبیل‌ها دارای خاصیت اسیدی هستند و می‌توانند به رنگ خودرو شما آسیب جدی وارد کنند؛ از همین رو متخصصان لوکاپرو این نظر را دارند که بهتر است با بهره‌گیری از شوینده‌های نانو همیشه بدنه اتومبیل خود را تمیز کنید و اجازه ندهید که آثار آلودگی‌های مختلف بر روی رنگ خودرو شما بجا بماند. برای خرید شوینده‌های تخصصی نانو، می‌توانید از طریق مشاورین ما در مرکز خودرویی لوکاپرو اقدام کنید.
واکس رنگ خودرو
واکس یکی از محلول‌های کاربردی در حوزه دیتیلینگ و نگهداری از خودرو به حساب می‌آید. شما با واکس زدن رنگ خودرو خود می‌توانید یک لایه مقاوم بر روی بدنه اتومبیل خود بوجود بیاورید و از رنگ خودرو خود در برابر عناصر مختلف مثل آلودگی‌های باران‌های اسیدی، محافظت کنید. نوع واکس استفاده شده بر روی بدنه خودرو باید بر اساس نوع رنگ اتومبیل شما انتخاب شود؛ از همین رو برای اینکه بتوانید واکس بدنه مناسب خودرو خود را پیدا کنید، می‌توانید از کارشناسان ما در مرکز خودرویی لوکاپرو کمک بخواهید.
استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک بر روی رنگ خودرو
سرامیک بدنه خودرو در واقع نوعی پوشش مقاوم است که قادر می‌باشد از رنگ بدنه اتومبیل‌ها در برابر عناصر خارجی تا حد زیادی محافظت کند. سرامیک بدنه خودرو به صورت مایع با غلظت‌های متفاوت استفاده می‌شود؛ غلظت یا همان ویسکوزیته سرامیک بدنه خودرو بسته به میزان تراکم اتم‌های محلول سازنده پوشش متفاوت است. استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک باعث می‌شود رنگ خودرو شما در برابر ضربات مختلف و همچنین عناصر آلوده محافظت شود. استفاده از پوشش‌های ناو سرامیک یک امر کاملا تخصصی است و باید با بهره‌گیری از دانش و تجربه انجام شود؛ از همین رو پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک بر روی رنگ خودرو خود از متخصصین لوکاپرو کمک بخواهید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here