حادثه هیچگاه خبر نمی‌کند و همیشه باید برای مقابله با آن مجهز باشیم. همانطور که پیشتر هم گفتیم، خودروتان بگونه‌ای سرمایه شما بشمار می‌رود که این امر سبب شده است خدمات و سرویس‌های متعددی در خصوص چگونگی نگهداری از بدنه اتومبیل‌ها در سراسر جهان ارائه شود. یکی از بدترین سنارویوها برای دوستداران خودرو می‌تواند برخورد شعله‌های آتش با بدنه اتومبیلشان باشد؛ شاید از نظر شما احتمال اتفاق چنین رویدادی بسیار کم است. اما بگذارید این سوال را از شما بپرسم، خودرو شما در برابر آتشسوزی بیمه است؟ و یا بدنه آن قادر است در برابر شعله‌های آتش مقاومت کند؟ اگر جواب شما یک پاسخ منفی است، پس پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مقاله کوتاه را مورد مطالعه قرار دهید، زیرا شعله‌های آتش از آن چیزی که فکر میکنید بیشتر به شما نزدیک هستند!
همانطور که میدانید کارکرد خودروها همواره با ایجاد احتراق در درون سیلندرها همراه بوده است، از همین رو خطر آتش‌سوزی همیشه وجود دارد و هیچگاه این مسئله در حوزه خودرو به طور کامل حل نشده است. از طرفی خطرات شعله‌های آتش برای بدنه خودروها هیچگاه محدود به برخورد مستقیم آن‌ها با هم نبوده است؛ بلکه حتی زمانی که خودرو در چند متری آتش قرار گیرد، می‌تواند دچار دوده و کدری شود. از همین رو متخصصان ما اقدام به ارائه خدمات تخصصی در خصوص محافظت از بدنه خودروها در برابر اثرات شعله‌های آتش کردهاند.
برای مقاوم کردن بدنه خودرو در برابر آتش یا همان FireProof باید یک پروسه چند مرحله‌ای را به انجام رساند که مانند بسیاری از امور دیگر اولین مرحله آن با کارواش بدنه خودرو شروع می‌شود. پس کارواش خودرو باید با بهره‌گیری از پولیش‌های فوق مقاوم و قلیایی پولیش‌کاری شود. بعد از پولیش کاری خودرو باید به مدت حداقل ۸ ساعت زیر نور آفتاب قرار بگیرد تا تمام ذرات پولیش با رنگدانه‌های بدنه خودرو در هم آمیزند و ساختار مستحکمی را بوجود بیاورند. پس از پولیش‌کاری نوبت به بهره‌گیری از پوشش‌های نانو سرامیکی می‌رسد؛ البته نوعی مخصوص از این پوشش‌ها. کوتینگ‌های FireProof فقط توسط شرکت‌های ۹H و سرامیک پرو تولید می‌شود و متاسفانه این مواد بسیار به حساس هستند و باید در فضای کاملا مخصوص استفاده شوند به شکلی که دمای غالب زیر ۱۸ درجه سانتیگراد باشد. پروسه نانو کردن کل بدنه تقریبا دو تا سه روز ( بسته به اندازه پیکره خودرو ) متفاوت است. در این حالت پوشش‌های نانو با ضخامت بسیار بالا بر روی بدنه خودرو قرار می‌گیرند تا هرگونه حرارت شعلههای آتش باعث از بین رفتن پیوند بین ملکولی آن‌ها نشود. اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از خدمات فوق تخصصی تیم دیتیلینگ لوکاپرو در خصوص FireProof ( ضد آتش ) کردن بدنه خودرو خود هستید، میتوانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید تا متخصصان ما با در نظر گرفتن نوع رنگ بدنه خودروتان، راهنماییهای لازم را به شما ارائه دهند. همچنین پیشنهاد می‌کنیم، ویدئو کوتاه زیر را تماشا کنید تا از نحوه مقاومت پوشش‌های فوق قوی ۹H و سرامیک پرو را در مقابل شعلههای آتش، اطلاعات و آگاهی بیشتری کسب کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here