بارش باران یکی از دلایل ایجاد لکه بر روی بدنه خودروها است. در شهرهای بزرگ و شلوغ همچون تهران، قطرات باران همیشه با مواد اسیدی همراه هستند که این امر سبب می‌گردد، لکه‌های باران بر روی بدنه خودرو بجا بمانند و پس از مدتی آثار ماتی و کدری را بر روی بدنه اتومبیل‎‌ها مشاهده کنیم. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن میزان بارش باران در پایتخت و همچنین نیاز صاحبان خودروهای لوکس وارداتی برای محافظت از بدنه خودرو خود، برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص نگهداری و مراقبت از رنگ خودروها در فصول سرد سال کرده‌اند. اگر می‌خواهید همیشه خودرو تمیز و درخشنده داشته باشید و نیازی نداشته باشید که هر روز به مراکز کارواش مراجعه کنید، ما به شما استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک عرضه شده از سوی تیم دیتیلینگ لوکاپرو را پیشنهاد می‌کنیم. پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ، پوشش‌های مقاوم به حساب می‌روند که می‌توانند از رنگ بدنه اتومبیل شما در برابر عناصر طبیعی همچون آب باران محافظت کنند. ایجاد لکه بوسیله آب باران‌های اسیدی در اتومبیل‌های لوکس همچون محصولات مرسدس بنز، بی ام و، مازراتی، پورشه، لکسوس و ولوو بسیار بیشتر است؛ زیرا معمولا در رنگ بدنه این خودرو‎‌ها از اتم‌های نقره یا پلاتینیوم استفاده شده است تا درخشندگی و جلای رنگ آن‌ها بیشتر شود. آب باران اسیدی خیلی سریع با این اتم‌ها محلول شده و آن‌ها را در خود تجزیه می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود رنگ اتومبیل‌های لوکس با برخورد با آب باران‌های اسیدی به سرعت دچار کدری و ماتی شود. از همین رو کارشناسان لوکاپرو پیشنهاد می‌کنند که اگر شما هم جزء صاحبان خودروهای لوکس وارداتی هستید، حتما از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنید تا از بدنه اتومبیل خود در برابر هرگونه عناصر طبیعی و همچنین خط و خش محافظت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تخصصی تیم لوکاپرو در خصوص نصب پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید تا متخصصین ما با در نظر داشتن رنگ بدنه خودرو شما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. در ادامه به برخی از سوالات شما در خصوص پوشش‌های نانو سرامیک می‌پردازیم.

آیا با استفاده از پوشش سرامیک به کارواش نیاز پیدا می‌کنم؟

پوشش‌های نانو سرامیک، خاصیت آبگریزی یا همان هیدروفیبیک دارند؛ از همین رو پس از اعمال این پوشش‌ها بر روی بدنه خودرو، دیگر نیازی نیست نگران لکه‌های خیس همچون آب باران، لکه قهوه و… شوید. اگر هم به هر دلیلی بدنه خودرو شما دچار لکه شد، کافی است با بهره‌گیری از شوینده‌های نانو، لکه بدنه را از بین ببرید. این شوینده‌ها را نیز می‌توانید از فروشگاه مجموعه لوکاپرو خریداری کنید.

هزینه استفاده از پوشش نانو سرامیک چقدر است؟

اگر بخواهیم قیمت سرویس نانو سرامیک را به صورت کلی بررسی کنیم، باید این موضوع را در نظر بگیریم که قیمت مواد نانو سرامیکی با هم متفاوت هستند و هر چه میزان خاصیت آبگریزی آنها بیشتر باشد، قیمت محلول نانو نیز افزایش پیدا میکند. از طرفی تعداد لایه‌هایی که از پوشش‌های نانو سرامیک بر روی بدنه خودرو قرار میگیرد، متفاوت است. هر چه تعداد لایه‌های پوششی گلاس کوتینگ بیشتر باشد، مقاومت رنگ بدنه خودرو در برابر مواد شیمیایی و ضربات فیزیکی بیشتر می‌شود که این امر باعث افزایش قیمت نهایی سرویس پوشش نانو سرامیک خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت سرویس نانو سرامیک لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here