اگر شما هم جزء صاحبان خودروهای مشکی و تیره‌رنگ هستید، این موضوع را به خوبی می‌دانید که آفتاب سوختگی سقف اتومبیلتان یکی از اصلی‌ترین خطراتی به حساب می‌رود که در فصل تابستان بدنه خودرو شما را تهدید می‌کند. متاسفانه بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان مجموعه خودرویی لوکاپرو، سالانه افراد زیادی میلیون‌ها تومان بابت ترمیم آثار آفتاب سوختگی بجا مانده بر روی سقف خودروشان هزینه می‌کنند؛ همین موضوع سبب شده است که متخصصان لوکاپرو برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه راه‌کارهایی برای پیش‌گیری از بوجود آمدن آفتاب سوختگی رنگ بدنه خودروها کنند.
در نظر بگیرید که نور آفتاب باعث می‌شود پیوند بین ذرات ملکول‌های رنگ اتومبیل ضعیف شود که در نهایت باعث پوسیدگی یا به زبان ساده‌تر سوختگی رنگ بدنه خودرو می‌شود؛ از همین رو یکی از راه‌های جلوگیری از بوجود آمدن آفتاب سوختگی در بدنه خودروها، استفاده از مواد مقاوم نانو سرامیک است. این مواد به باعث می‌شوند که یک لایه محافظتی بر روی ذرات رنگ بدنه خودرو بوجود بیاید و از گسستگی و تضعیف پیوند بین ملکول‌های رنگ‌دانه‌ها جلوگیری می‌کند. پوشش‌های نانو سرامیک با بهره‌گیری از فناوری نانو قادر هستند از رنگ بدنه شما در برابر اشعه فرابنفش مخرب نور خورشید محافظت کنند، به همین دلیل همیشه پیشنهاد می‌شود افرادی که اتومبیل‌هایی به رنگ‎‌ها تیره و سیاه دارند، حتما از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنند تا خودرو آن‌ها در برابر نور آفتاب مقاوم شود و رنگ بدنه آن دچار آفتاب سوختگی نشود. به شکلی شما با بهره‌گیری از این پوشش‌های مقاوم خودرو خود را در برابر آفتاب‌سوختگی بیمه کرده‌اید؛ از طرفی تمام خدمات مجموعه لوکاپرو در حوزه ارائه خدمات گلاس کوتینگ دارای ضمانت است و شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی ما در این حوزه باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما در حوزه پوشش‌های نانو سرامیک و انواع مواد استفاده شده توسط تیم دیتیلینگ لوکاپرو، با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.
یکی دیگر از راه‌های پیشنهادی ما برای جلوگیری از ایجاد آفتاب سوختگی سقف خودروها، استفاده از کاور یا همان پوشش وینیلی است. پوشش وینیل ( Vinyl Wrap ) در واقع کاوری است که شما می‌توانید با بهره‌گیری از آن ظاهر بدنه خودروتان را تغییر دهید. کاور یا پوشش وینیل یک موضوع نسبتا جدید در حوزه تیونینگ و البته نگهداری از خودروها است و امروزه مراکز حرفه‌ای فعال در حوزه خدمات خودرو، همچون مجموعه لوکاپرو، اقدام به ارائه خدمات و سرویس‌های تخصصی در خصوص عرضه و نصب کاور یا پوشش وینیل می‌کنند. کاور‌های وینیل استفاده شده در پوشش بدنه اتومبیل‌ها، ضمن اینکه باعث ایجاد ظاهر چشم‌گیر و منحصر به فرد در خودرو خواهند شد، فواید مختلفی هم دارند و مقاومت بدنه خودرو شما را در برابر مواد شیمیایی و آسیب‌های فیزیکی افزایش می‌دهد. استفاده از این کاور‌ها برای خودروهای لوکس وارداتی همیشه پیشنهاد شده است، زیرا این پوشش‌ها می‌توانند در برابر نور آفتاب، قطرات باران‌های اسیدی، فضله پرندگان و … از رنگ بدنه خودرو شما محافظت کنند. همچنین اگر شما علاقه‌ای به تغییر رنگ بدنه اتومبیلتان نداشته باشید، می‌توانید از نمونه‌های بی‌رنگ یا همان شفاف برای پوشاندن سطح بدنه خودروتان استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here