خدمات مربوط به خودروبر یکی از سرویس‌های تخصصی است که توسط مجموعه خدمات خودرویی لوکاپرو ارائه می‌شود. خودروبر در واقع وسیله نقلیه موتوری است که از دو بخش اتومبیل و کفی ( قسمت بار ) تشکیل شده است. بخش اتومبیل یک خودروبر معمولا از نوع کامیونت است و کفی یا همان بخش بار بر روی قسمت عقب این کامیونت قرار می‌گیرد. خودروبرها انواع مختلفی دارند و بر اساس معیارهای مختلف ممکن است قسمت کفی و اتومبیل آن‌ها تغییر کند. خودروبرهای درون شهری که در بسیاری از موارد به عنوان خودروبرهای بین شهری نیز استفاده می‌شوند، پرکاربردترین نوع خودروبرها به حساب می‌روند که قادر هستند یک اتومبیل را با بهره‌گیری از کفی خودشان حمل کنند. در ادامه این نوشته کوتاه، زمان‌هایی که می‌بایست از خودروبر استفاده کنیم را با هم بررسی می‌کنیم.

زمانی که اتومبیل شما پلاک ندارد.

پروسه فک پلاک خودروها زمان بر است و بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران، هیچ وسیله نقلیه موتوری اجازه ندارد بدون داشتن پلاک تایید شده در خیابان‌ها و جاده‌ها حرکت کند. از همین رو یکی از موارد پرکاربرد خودروبر، زمانی است که شما یک اتومبیل خریداری می‌کنید و قصد دارید قبل از فک پلاک آن را به محل مورد نظر خود حمل کنید. از همین رو متخصصان لوکاپرو در کنار فروش خودروهای لوکس وارداتی، خدمات خودروبر را نیز برای مشتریان ارجمند در نظر گرفته‌اند تا بتوانند بلافاصله پس خرید خودرو با بهره‌گیری از یک خودروبر استاندارد، اتومبیل خود را به محل مورد نظرشان انتقال دهند.

زمانی که خودرو خراب است.

زمانی که اتومبیل شما دچار خرابی در سیستم‌های اصلی است به هیچ وجه نباید با آن رانندگی کنید. مشکلاتی همچون خرابی دینام، سوختن سرسیلندر، خرابی‌های جعبه‌دنده، شکستگی‌های مربوط به سیستم تعلیق، سوختن واشرها، مسائل مربوط به سوپاپ‌ها، سیستم برق‌رسانی و خرابی‌های پمپ بنزین از جمله مواردی هستند که شما باید قبل از حرکت دادن خودرو خودتان به آن‌ها توجه کنید. در صورتی که یک اتومبیل معیوب را به حرکت دربیاورید و از آن حتی برای مسیرهای کوتاه استفاده کنید، ممکن است قطعه آسیب دیده باعث ایجاد خرابی در یک یا چند سیستم اصلی اتومبیل شود. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم، زمانی که خودرو دچار نقص فنی است با بهره‌گیری از یک خودروبر معتبر آن را به مراکز تعمیرگاهی انتقال دهید. شما می‌توانید با بهره‌گیری از سرویس‌های تعمیرگاهی لوکاپرو از خدمات خودروبر تیم ما نیز به صورت همزمان استفاده کنید. دفعه دیگر که اتومبیل شما دچار نقص فنی شد و یا نیاز به سرویس‌های دوره‌ای داشت، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس گرفته تا متخصصان ما بر اساس خودرو شما یک خودروبر استاندارد به محل سکونت شما ارسال کنند.

در مسافرت‎ها!

اگر حال و حوصله رانندگی در جاده‌ها را ندارید اما می‌خواهید به مسافرت بروید، لوکاپرو فکر همه جا را کرده است! کافی است خودرو خودتان را به ما بسپارید تا متخصصان ما با بهره‌گیری از یک خودروبر استاندارد اتومبیل شما را به شهر و محل مورد نظرتان انتقال دهند تا شما با خیال راحت و با استفاده از روش‌های حمل و نقل دیگر به مقصد مورد نظر خود منتقل شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات لوکاپرو، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here