ورود فناوری‌ها و علوم نوین به حوزه خدمات خودرویی، باعث شده است متد‌های جدیدی در خصوص صافکاری و نقاشی انواع اتومبیل‌ها بوجود بیاید. اگر از مشتریان سرویس‌های مجموعه لوکاپرو باشید، خوب می‌دانید که کیفیت نتیجه نهایی برای متخصصین ما بسیار اهمیت دارد، همین موضوع سبب شده است که تیم تخصصی لوکاپرو از روش‌های نوین و جدیدی در حوزه صافکاری و نقاشی خودروها استفاده کند. این روش‌ها بر پایه فرم و رنگ بکار رفته در پیکره اتومبیل‌های مدرن طراحی شده‌اند؛ از همین رو استفاده از این متدها در پروسه صافکاری خودروها امری تازه در حوزه خدمات خودرویی به حساب می‌رود.
ساکشن قطعات
ساکشن قطعات آسیب دیده یکی از جدیدترین روش‌های استفاده شده برای ترمیم فرورفتگی‌های بوجود آمده بر روی قطعات خودروها بشمار می‌رود. بهره‌گیری از این روش در پروسه صافکاری به متخصص اجازه می‌دهد که بدون استفاده از ضربات چکش، فرورفتگی‌های بوجود آمده بر روی پیکره اتومبیل را رفع کند. همانطور که حدس زدید این روش در صافکاری بدون رنگ استفاده می‌شود؛ از همین رو متخصص باید نهایت دقت را در زمان بیرون کشیدن قطعه فرورفته خرج کند. ساکشن قطعات فرورفته با استفاده از دستگاه‌های فوق‌تخصصی مکنده انجام می‌پذیرد. این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از اختلاف فشار هوا قادر هستند نیروی مکش فوق‌العاده بالایی را تولید کنند. دستگاه‌های مکش استفاده شده در این روش، اندازه و شکل‌های متفاوتی دارند و این امکان را صافکار می‌دهند که برای هر نوع فرورفتگی با انداره‌های متفاوت از دستگاه ساکشن مخصوص خودش استفاده کند. به هر حال اگر زمانی برای خودرو شما نیز اتفاقی افتاد و قسمتی از بدنه خودروتان دچار فرورفتگی شد، می‌توانید روی سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص صافکاری بدون رنگ با دستگاه ساکشن، حساب باز کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی استفاده از خدمات تخصصی صافکاری و نقاشی لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید.

ترمیم با تغییر دما!
یکی دیگر از جدیدترین متدهای صافکاری بدون رنگ، ترمیم فرورفتگی‌ها با تغییر دما است. فرورفتگی‌هایی که معمولا در بخش‌های در و گلگیر خودروها بوجود می‌آید، سطح بزرگی از قطعه را تغییر فرم می‌دهند؛ از همین رو باید این آسیب‌ها بگونه‌ای ترمیم شوند که کل قطعه آسیب دیده یکجا به حالت اولیه بازگردد. یکی از راه‌هایی که می‌توان به چنین نتیجه‌ای رسید، ایجاد اختلاف دما میان سطح خارجی و داخلی قسمت آسیب دیده است. متخصصان لوکاپرو برای انجام چنین عملی از بخار و باد سشوار صنعتی استفاده می‌کنند. اما این موضوع را باید در نظر بگیرید که گرمای زیاد می‌تواند به رنگ بدنه خودروها آسیب جدی وارد کند؛ از همین رو استفاده از پدهای محافظتی در این روش یک امر ضروری و مهم به حساب می‌رود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو در خصوص صافکاری و نقاشی خودروهای لوکس وارداتی، می‌توانید با شماره 09123988879 تماس حاصل بفرمایید. لطفا مشکل بوجود آمده برای خودروتان را به صورت کامل و واضح برای متخصصان ما شرح دهید تا برای شما افراد متخصص و سرویس‌های لازم را برای ترمیم قطعات پیکره اتومبیلتان فراهم سازند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here