اگر جزء طرفداران نوشته‌های تخصصی وب سایت لوکاپرو باشید، حتما از فواید پولیش بدنه اتومبیل‌ها آگاه هستید. پولیش بدنه خودرو ضمن اینکه می‌تواند آثار خط و خش بجا مانده بر روی رنگ بدنه را از بین ببرد، قادر است، اثر کدری و ماتی بجا مانده بر روی بدنه اتومبیل شما را نیز از بین ببرد که این امر سبب می‌گردد ظاهر اتومبیل شما بسیار جذاب و خیره‌کننده شود. همانطور که می‌دانید امروزه هرکس با هر بودجه‌ای می‌تواند یک محلول پولیش تهیه کند، اما این امر به هیچ‌وجه به این معنا نیست که پولیش زدن و امور دیتیلینگ خودروها یک مسئله معمولی است. پولیش زدن ضمن اینکه می‌تواند آثار مثبت بر روی بدنه خودرو شما بجا بگذارد، در عین حال قادر است باعث کدری و رنگ‌پریدگی لایه کوتینگ رنگ بدنه اتومبیل شما شود؛ از همین رو باید این موضوع را در نظر بگیرید که پولیش زدن یک امر تخصصی است و بهتر است توسط متخصصان حوزه دیتیلینگ خودرو انجام شود. در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که چرا باید مسئله پولیش زدن و از بین بردن خط و خش‌های بدنه را در اختیار متخصصان حوزه دیتیلینگ قرار دهید. همچنین برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین ما با در نظر گرفتن نیاز شما بهترین خدمات و سرویس‌های دیتیلینگ بدنه را به شما معرفی کنند.

انتخاب پولیش مناسب

موارد مهمی در پولیش کاری وجود دارد یکی از آن‌ها انتخاب پولیش مناسب میباشد، به صورتی که انتخاب نادرست پولیش ماشین میتواند نتایج معکوس و زیان آوری داشته باشد. به طور کلی پولیش‌ها به دو دسته پولیش زبر و پولیش نرم تقسیم میشوند، این تقسیم بندی پولی‌ ها بر اساس مقدار قدرت ساییدگی پولیش است. همچنین در زمان انتخاب پولیش مناسب، باید به نوع رنگ بدنه خودرو نیز توجه کرد، زیرا رنگ بدنه اتومبیل‌ها به دو گروه سخت و نرم تقسیم می‌شوند و باید بر اساس این شاخص پولیش مناسب را انتخاب کنیم. متخصصان آموزش دیده لوکاپرو با بررسی طیف گسترده‌ از انواع آسیب‌های وارد شده به بدنه خودروها و همچنین نوع رنگ آن‌ها قادر هستند بهترین محلول پولیش را برای پروسه دیتیلینگ خودرو شما انتخاب کنند.

پولیش می‌تواند رنگ بدنه اتومبیل شما را از بین ببرد.

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که در زمان پولیش زدن با آن برخورد خواهیم کرد، نحوه پخش کرد محلول پولیش بر روی بدنه خودرو، بخصوص قسمت‌های آسیب دیده است؛ از همین رو بسیاری از متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه خدمات خودرو، معتقدند استفاده از دستگاه بافر یا همان دستگاه پولیش، بهترین روش برای پخش کردن صحیح محلول پولیش بر روی بدنه اتومبیل‌ها است. در صورتی که محلول پولیش بر روی رنگ بدنه اتومبیل شما به درستی و یکسان پخش نشود، ضمن اینکه نمی‌تواند آن براق و درخشنده جلوه دهد، می‌تواند باعث ایجاد آثار رنگ‌پریدگی و کدری برای روی بدنه شود. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم در زمان استفاده از پولیش بر روی بدنه خودرو، حتما از دستگاه‎های بافر با سری (یدک) مناسب استفاده کنید. مجموعه لوکاپرو این امکان را فراهم ساخته است تا اتومبیل شما با بهره‌گیری از دستگاه‌های پولیش حرفه‌ای، براق و درخشنده شود.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here