کم کم به بازار شب عید نزدیک می‌شویم؛ بازار پر تلاطم خودرو در ایام نزدیک به نوروز، همینطور که فرصت خیلی خوبی هست برای خرید خودرو، می‌تواند بستری مناسب برای افراد سودجو و شیاد باشد تا با فروش خودروهای کم‌ارزش خود، بتوانند به سودهای غیر اصولی و غیر اخلاقی دست پیدا کنند. متاسفانه در ایام نزدیک به نوروز به دلیل کاهش عرضه خودرو نسبت به تقاضای بیش از حد مردم برای خرید خودرو، بسیاری اتومبیل‌هایی که از نظر ظاهری و فنی دچار ایرادات مختلفی هستند را بجای اتومبیل‌های خوب و باارزش می‌فروشند. از همین رو متخصصان لوکاپرو به شما پیشنهاد می‌کنند در زمان خرید خودرو هیچگاه عجله نکنید و حتی اگر اتومبیل مورد نظر شما قیمتی کمتر از قیمت بازار دارد، باز هم ابتدا آن را به کارشناسان متخصص نشان دهید. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز بازار اتومبیل کشور، این امکان را فراهم ساخته است تا شما بتوانید هر زمان که خواستید از خدمات و سرویس‌های کارشناسی تخصصی ما بهره‌مند شوید. برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات کارشناسی خودرو لوکاپرو، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین لوکاپرو پس از دریافت اطلاعات شما در اسرع وقت اقدام به ارسال کارشناس به محل مورد نظر شما کنند.

کارشناسی رنگ و وضعیت بدنه خودروها

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خرید خودرو در بازارهای مربوطه، وضعیت سلامت بدنه و رنگ خودروها است. اگر در بدنه خودرو ناحیه‌ای به صورت مجدد نقاشی شده باشد، ارزش آن به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. به عبارتی رنگ شدگی قطعات خودرو در هنگام صافکاری و ترمیم، بر روی قیمت اتومبیل تاثیر‌گذار است و ارزش آن را پایین می‌آورد. تیم کارشناسی لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق قادر هستند تمام قطعات بدنه خودرو را بررسی کنند و وضعیت رنگ و سلامت قطعات آن را به صورت کامل به شما اطلاع دهند.

دیاگ و بررسی فنی خودرو

دیاگ در واقع دستگاه‌های آنالیزوری است که که متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه اتومبیل، با بهره‌گیری از آن‌ها وضعیت سیستم‌های داخلی اتومبیل‌ها را بررسی می‌کنند. دستگاه‌های دیاگ از طریق یک کابل به کامپیوتر یا همان ECU خودرو‌ها متصل می‌شود و از طریق آن طیف گسترده‌ای از مکانیزم‌های اتومبیل را به کارشناس و یا تعمیر‌کار مربوطه نشان می‌دهد. خودرویی که از نظر فنی مشکل داشته باشد، خودرویی خطرناک و کم ارزش به حساب می‌رود، به همین دلیل سلامت فنی یک خودرو بسیار مهم‌تر از سلامت ظاهر آن است. کارشناسان لوکاپرو با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و دقیق تمام سیستم‌های داخلی یک خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. همچنین کارشناسان متخصص لوکاپرو با استفاده از دستگاه‌های دقیق دیاگ خود کارکرد واقعی یک اتومبیل را متوجه می‌شوند و واقعی بودن کیلومتر اتومبیل را بررسی می‌کنند. برای بهره‌مند شدن از خدمات کارشناسی فنی خودرو، با لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند. همچنین در صورت نیاز شما کارشناسان لوکاپرو قادر هستند با در نظر گرفتن وضعیت فنی و ظاهری و همچنین کارکرد و مدل خودرو، بر روی آن قیمت‌گذاری کنند.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here