از نظر کارشناسان و متخصصان حوزه دیتیلینگ خودرو، ظاهر قطعات و تریم داخلی خودرو به اندازه ظاهر بدنه آن اهمیت دارد؛ از همین رو تیم لوکاپرو اقدام به ارائه سرویس‌های تخصصی در خصوص پولیش و واکس قطعات داخلی خودروها کرده است. استفاده روزمره از دکمه‌ها و المان‌های نصب شده بر روی داشبود اتومبیل، باعث می‌شود این قطعات دچار کدری و رنگ‌پریدگی شوند که در بسیاری از موارد این آسیب‌ها با شکل لکه یا خط و خش خود را نمایان می‌کنند. در یک پروسه دیتیلینگ حرفهای، ابتدا تمام قطعات و اجزای داخلی با بهرهگیری از متدهای تخصصی تمیز و ضدعفونی میشوند. . این موضوع را باید در نظر گرفت که دکمه‌ها و المان‌های نصب شده بر روی داشبورد و فرمان خودرو، ضمن اینکه در گذر زمان دچار لکه، کدری و رنگ‌پریدگی می‌شوند، آلوده هم خواهند شد. به طور کلی تمام این قطعات به صورت مداوم با دست انسان در ارتباط هستند و همین موضوع باعث می‌شود پس از مدتی آلودگی‌ها و ذرات بیماری‌زا بر روی آن‌ها قرار گیرد و از همین طریق دوباره به انسان و البته فضای کابین خودرو منتقل شوند. از همین رو موضوع ضدعفونی کردن تمام قطعات داشبورد، فرمان و تمام قسمتهای داخلی خودرو، یک امر مهم در دیتیلینگ خودرو به حساب میرود. البته باید به این نکته توجه کرد که نباید از مواد حساسیتزا برای ضدعفونی داخل اتومبیل استفاده کرد و بهتر است از ترکیب بخار و مواد شوینده سلولزی برای ضدعفونی قطعات و المانها داخل داشبود استفاده کرد.

پس از صفرشویی نوبت به پولیش میرسد. برای اینکه نتیجه مطلوب از پروسه پولیشکاری بدست بیاوریم، باید به شاخصه‌های مهمی توجه کنیم که ابتداییترین آن، آنالیز متریال تریم داخلی خودرو است. تریم داخلی اتومبیل شما ممکن است از مواد مختلفی از جمله چوب، فایبرگلاس، فیبرکربن، چوب یات، استیل، چرم و … ساخته شده باشد؛ از همین رو متخصصان ما ابتدا نوع متریال بکار رفته را تشخیص میدهند و سپس اقدام به انتخاب پولیش مناسب برای آن متریال میکنند. در نظر بگیرید که هر پولیشی مناسب تریم داخلی خودرو شما نیست و ممکن است باعث ایجاد کدری، ماتی و یا رنگپریدگی بر روی قطعات و المان‌های داخلی خودرو شما شود. تیم دیتیلینگ لوکاپرو با در نظر گرفتن طیف گستردهای از خودروهای داخل کشور، اقدام به واردات و عرضه انواع پولیش‌های تخصصی کرده است. همچنین متخصصان ما در سرویسهای دیتیلینگ خود از دستگاههای پولیشر یا همان بافر استفاده میکنند تا محلول پولیش به خوبی بر روی قطعات پخش شود و نتیجه پروسه دیتیلینگ یا صفرشویی با بالاترین کیفیت حاصل شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های لوکاپرو در حوزه دیتیلینگ خودرو یا صفرشویی آنها، با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. همچنین برای کسب آگاهی بیشتر در مورد نحوه پولیش قطعات داخلی خودرو، میتوانید ویدئو کوتاه قرار گرفته در زیر این نوشته را مشاهده کنید.

واکس قطعات داخلی خودرو

یکی از تخصصی‌ترین روش‌ها برای جلا بخشیدن به داخل یک خودرو، استفاده از واکس برای برق انداختن دکمه‌ها و قطعات تریم داخلی آن است. اگر شما هم به وضعیت ظاهری تریم داخلی خودروتان اهمیت میدهید، میتوانید با بهرهگیری از سرویس‌های دیتیلینگ ما، اقدام به پولیش و واکس قطعات داخل کابین کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و سرویس‌های تخصصی لوکاپرو، با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۸۸۷۹ تماس حاصل بفرمایید.

واکس قطعات داخلی خودرو

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here