پولیش بدنه خودرو محلولی است که برای از بین بردن خط و خش روی بدنه. محلول پولیش با پخش کردن رنگ بدنه خودرو در ناحیه‌ای که خط و خش وجود دارد، فرو رفتگی‌های بوجود آمده توسط خط و خراش‌ها را پر می‌کند. شاید در نگاه اول پولیش‌کاری یک امر ساده و راحت باشد و به نظر می‌رسد که به تخصص خاصی نیاز ندارد، اما برای برخورداری از نتیجه بهتر پولیش‌کاری، پولیش بدنه خودرو باید توسط متخصص انجام شود، این امر در خودرو‌های لوکس وارداتی نیز مهم‌تر است، زیرا رنگ این خودرو‌ها بسیار حساس هستند و نباید به شکلی پولیش شوند که پیوند بین اتم‌های رنگ خودرو از بین برود و رنگ بدنه اتومبیل کدر شود، زیرا محلول پولیش با رقیق کردن رنگ بدنه اتومبیل، یک لایه نازک از آن را بر روی خط و خش‌های بوجود آمده پخش می‌کند، از این نظر بهتر است پولیش کاری توسط یک متخصص انجام شود، زیرا در صورتی که این امر به شکل نادرست انجام بپذیرد، امکان دارد رنگ بدنه اتومبیل در ناحیه‌ای که رنگ از آنجا پخش می‌شود به شکل نامناسبی رقیق شود و در گذر زمان کدر شود، به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از متخصصان این حوزه برای انجام عملیات پولیش کمک بگیرید، از این سو مجموعه متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از متخصصان حوزه رنگ و دیتیلینگ خودرو آماده خدمت رسانی در امر پولیش به تمام دارندگان خودرو است. تیم لوکاپرو یک قدم فراتر گذاشته است و برای اولین بار در کشور خدمات پولیش در محل را ارائه می‌دهد، شما با استفاده از این خدمات دیگر برای پولیش‌کاری نیازی به جا به جایی خودرو ندارید، فقط کافی است به مجموعه لوکاپرو تماس بگیرید و وضعیت خودرو خود را برای کارشناسان ما شرح دهید، سپس کارشناسان ما با در نظر گرفتن نیازتان، یک تیم متخصص به محل مورد نظر شما ارسال می‌کند تا بدنه خودرو شما را ابتدا تمیز کنند و سپس پولیش بزنند.

polish-mashin'

استفاده از پولیش مناسب توسط متخصصان لوکاپرو

انتخاب نادرست پولیش میتواند نتایج معکوس و زیان آوری داشته باشد؛ به همین دلیل فردی که می‌خواهد بدنه یک خودرو را پولیش بزند باید به انواع پولیش‌ها و کاربرد آن‌ها تخصص داشته باشد. به طور کلی پولیش‌ها به دو دسته پولیش زبر و پولیش نرم تقسیم میشوند، این تقسیم بندی پولیش‌ها بر اساس مقدار زبری و قدرت ساییدگی پولیش است. پولیش‌های نرم خود به چند دسته تقسیم می‌شوند که پرکاربردترین آن‌ها پولیش واکس و پولیش‌های شوینده است.

مقدار ساییدگی یک پولیش زبر به قدری است که زبری آن را با سمباده‌های ریز مقایسه می‌کنند. پولیش‌های زبر برای از بین بردن خراش‌های عمیق استفاده می‌شود و حتما باید توسط متخصص به کار گرفته شوند، زیرا در صورت استفاده نادرست از این پولیش‌ها می‌تواند آسیب جدی به رنگ خودرو وارد کند، در این خصوص می‌توانید از متخصصان لوکاپرو کمک بگیرید.
بر خلاف پولیش‌های زبر، پولیش‌های نرم برای از بین بردن خط و خش‌ها و خراش‌های سطحی استفاده می‌شود و البته برای ایجاد جلا و شفافیت در رنگ بدنه خودرو نیز از پولیش‌های نرم استفاده میکنند. پولیش‌های نرم انواع مختلف دارند و قبل از استفاده بهتر است از یک کارشناس در این مورد مشورت بگیرید، شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پولیش‌ها با کارشناسان ما در لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید.

polish-badane-mashin

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here