به طور کلی پولیش ها به دو دسته پولیش زبر و پولیش نرم تقسیم میشوند، این تقسیم بندی پولیش‌ها بر اساس مقدار زبری و قدرت ساییدگی پولیش است و فردی که میخواهد عمل پولیش را انجام بدهد باید به این موضوع آگاه باشد؛که از کدام پولیش استفاده کند. پولیش‌های زبر به یک شکل در دسترس عموم قرار دارند که البته این نوع پولیش‌ها، پولیش‌های تخصصی هستند که معمولا متخصصان حوزه صافکاری و خشگیری از آن‌ها استفاده می‌کنند؛ اما پولیش‌های نرم به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که هر کدام کاربرد‌های مختلفی دارند. یکی از انواع پولیش‌های نرم موجود در بازار، پولیش‌های شوینده هستند. پولیش‌های شوینده یا پولیش‌های تمیز کننده معمولا جزء پولیش‌هایی به حساب می‌روند که افراد معمولی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و نیازی به تخصص برای استفاده از آن‌ها وجود ندارد. پولیش‌های شوینده، جزء مصرفی‌ترین مواد شوینده استفاده شده در کارگاه‌های کارواش است؛ معمولا پس از شستشوی اولیه و خشک کردن بدنه اتومبیل، فرد با استفاده از پولیش‌های شوینده اقدام به لکه‌گیری و خشگیری بدنه اتومبیل می‌کند، این عمل باعث می‌شود بدنه خودرو شما به شفافیت بیشتری دست پیدا کند و انعکاس نور بر روی آن خیره‌کننده‌تر از قبل باشد.
یکی از بزرگترین وارد کننده‌های پولیش‌های شوینده در ایران، مجموعه لوکاپرو است؛ کارشناسان مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن انواع بدنه خودرو‌ها در کشور و همچنین آب و هوا و مقدار آلودگی شهرهای بزرگ ایران، اقدام به واردات انواع شوینده‌های تخصصی خودرو کرده‌اند که یکی از این شوینده‌ها، پولیش‌های شوینده است؛ به طور کل پولیش‌های شوینده از ترکیب مواد شوینده بازی (قلیایی) و پولیش‌های نرم است. به دلیل آنکه معمولا لکه‌ها و کدری‌های روی بدنه اتومبیل به دلیل برخورد مواد اسیدی است، پولیش‌های شوینده به خاطر بازی (قلیایی) بودنشان، می‌توانند اینگونه از لک‌ها و کدری‌ها را از بین ببرند، همچنین با به همراه داشتن مقداری از ترکیبات پولیش‌های نرم، قادر هستند خط و خراش‌های سطحی روی خودرو را از بین ببرند.

nano-lucapro

روش استفاده از پولیش‌های شوینده

به طور کلی طرز استفاده از پولیش‌های شوینده بسیار آسان است؛ اما برای برخورداری از نتیجه بهتر، باید چند نکته را رعایت کنید. پولیش‌های شوینده به صورت مایع و به شکل اسپری هستند به همین دلیل برای استفاده از آن‌ها باید همیشه مقداری از مواد داخل محفظه را اسپری کنید؛کارشناسان ما د رمجموعه لوکاپرو معتقدند برای گرفتن نتیجه بهتر، می‌بایست مایع پولیش‌های شوینده را بر روی یک دستمال نرم و البته تمیز اسپری کنید و سپس به صورت دورانی بر روی بدنه خودرو پولیش کنید و از اسپری مستقیم مواد داخل محفظه بر روی بدنه اتومبیل خود داری کنید، چون امکان دارد مواد به شکل درست و مناسب پخش نشوند و بر روی بدنه ایجاد لکه کنند.

lucapro

پولیش‌های شوینده Pearl Advanced Ultra NANO

پولیش‌های حرفه‌ای کمپانی پیرل، یکی از پولیش‌های شوینده‌ای است که مجموعه لوکاپرو عرضه می‌کند؛ این پولیش با استفاده از ترکیبات قلیایی و بهره‌گیری از فناوری نانو ضمن اینکه وظیفه یک پولیش‌های شوینده با کیفیت را انجام می‌دهد، باعث می‌شود یک لایه محافظ بر روی خودرو شما بوجود بیاید و از رنگ بدنه اتومبیل شما در برابر مواد اسیدی، نور خورشید و گرد و خاک محافظت می‌کند. برای تهیه پولیش‌های شوینده Pearl Advanced Ultra NANO می‌توانید به قسمت فروشگاه وب سایت لوکاپرو مراجعه کنید و ضمن مطالعه توضیحات تکمیلی، این پولیش شوینده فوق‌العاده را خریداری کنید.

ultra-nano-lucapro

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here