کیت بدنه، قطعاتی است که به بدنه خام یک خودرو اضافه می‌شود. این کیت‌ها می‌توانند توسط خود کمپانی سازنده اتومبیل و یا توسط برند شناخته شده‌ای ساخته شده باشد. برخی از این کیت‌ها فقط بر روی ظاهر خودرو تاثیر دارند و برخی دیگر همراه با تغییرات مکانیکی به خودرو اضافه می‌شوند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن خواسته مشتری‌ها، اقدام به وارد کردن کیت‌های بدنه اصلی خودرو‌های لوکس وارداتی کرده است و این امکان را به مشتری‌هایش می‌دهد که، در کمترین زمان ممکن و همچنین با یک قیمت مناسب، کیت بدنه خودرو خود را سفارش بدهند.

کیت‌های بدنه معمولا به عنوان یک آپشن اضافه ارائه می‌شوند. از آن‌جایی که در ایران امکان شخصی کردن آپشن‌های خودرو و یا در زبان ساده‌تر سفارش آپشن‌های مورد علاقه وجود ندارد، امکان این است که کیت بدنه بر روی خودرو خریداری شده توسط صاحب خودرو، وجود نداشته باشد، از این رو افراد اقدام به نصب کیت‌های بدنه به صورت جداگانه می‌کنند، اما متاسفانه در خیلی از موارد کیت‌های خریداری شده توسط صاحبان خودرو از مواد ضعیف هستند، در نظر بگیرید کیت بدنه یک خودرو، معمولا به صورت دائم در برخورد با جریان هوا قرار دارد، از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم کیت‌های اصلی خودرو‌ها را خریداری کنید که معمولا از جنس کامپوزیت‌های سخت و یا فیبرکربن هستند، تیم لوکاپرو با بوجود آوردن لاین واردات کیت‌های خودرو، اقدام به وارد کردن کیت‌های بدنه اصلی به داخل کشور کرده است، از این رو صاحبان اتومبیل‌های وارداتی به راحتی و با اطمینان، می‌توانند کیت اصلی خودرو خود را سفارش دهند.

varedat-nasb

خدمات کیت M توسط لوکاپرو

کمپانی آلمانیPerformance M زیر مجموعه کمپانی خودرو سازی بی ام و است. این کمپانی در حوزه ارتقاء طراحی بدنه، طراحی داخل و فنی خودرو‌های بی ام و فعالیت می کند.
کمپانیPerformance M با ارئه کیت‌های بدنه برای خودرو‌های بی ام و، هم زیبایی آن‌ها را چند برابر می‌کند و هم باعث افزایش خاصیت آیرودینامیکی در خودرو می‌شود. به دلیل محدودیت‌هایی که برای واردات خودرو‌های خارجی وضع شده است، فعلا هیچگونه خودرو بی ام و با موتور M وارد نمی‌شود به همین دلیل خودرو‌های بی ام و در کشور اغلب فقط کیت بدنه M را به همراه دارند، از این سو بسیاری از افراد برای ارتقای طراحی خودرو خود کیت‌های بدنه M را جداگانه می‌خرند و بر روی اتومبیل بی ام و خود نصب می‎‌کنند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن مدل‌های مختلف بی ام و در ایران، اقدام به واردات کیت‌های M اصلی کرده است و فقط شما کافی است به لوکاپرو تماس بگیرید و مدل خودرو خود را به کارشناسان ما اعلام کنید تا در کمترین زمان کیت بدنه خودرو شما برایتان ارسال شود. تمام کیت‌های M وارد شده توسط لوکاپرو دارای گواهی تایید کمپانی بی ام و موتورز است، از این نظر هیچ تفاوتی با کیت‌های M فابریک خودرو‌های بی ام و ندارد. از طرفی تیم متخصص لوکاپرو با بهره‌گیری از افراد متخصص در حوزه اتومبیل‌های بی ام و، ضمن اینکه کیت بدنه خودرو شما را به دستتان می‌رساند، می‌تواند آن را بر روی خودرو شما نصب کند. برای استفاده از خدمات کیت بدنه M لوکاپرو، می‌توانید با ما تماس حاصل بفرمایید.

g30-vmw

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here