دارندگان خودرو‌های کیا همیشه با مسئله تهیه لوازم یدکی اصل و با کیفیت رو به رو هستند. تامین و تهیه لوازم یدکی اصلی و با کیفیت این خودروی‌های کره‌ای همیشه دقدقه اصلی صاحبان خودرو‍‌های کیا بوده است، متاسفانه به دلیل کپی کردن سیستم‌های داخلی خودرو‌های کیا بر روی برخی از خودرو‌های چینی، خیلی از تعمییرکار‌ها هنگام تعویض و یا تعمیر یک قطعه از لوازم یدکی خودرو‌های چینی استفاده می‌کنند. تیم متخصص لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز دارندگان خودرو‌های کیا در ایران، تصمیم گرفته است قطعات و لوازم یدکی خودرو‌های کیا را به صورت مستقیم و بدون واسته وارد کشور کند و شما از طریق لوکاپرو می‌توانید تمام لوازم یدکی مورد نیاز خودرو خودتان را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 واردات لوازم یدکی کیا

لوازم یدکی کیا را اصل بخرید


لوازم یدکی‌های چینی و تقلبی می‌تواند آسیب بسیار جدی به سیستم‌های داخلی خودرو‌های کیا وارد کند. تشخیص لوازم یدکی اصل و تقلبی خودرو‌های کیا به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست، معمولا لوازم‌ یدکی‌های چینی بی کیفیت از نظر ظاهری شباهت بسیاری با نمونه‌های اصلی دارند، از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید لوازم یدکی خودرو‌های کیا با کارشناسان لوکاپرو مشورت کنید. تیم متخصص لوکاپرو با فرستادن کارشناسان و تعمیرکاران خودش در محل مورد نظر شما، خودرو شما را بررسی می‌کنند و بهترین راه‌حل را به شما پیشنهاد می‌دهند.
فراموش نکنید که استفاده از لوازم یدکی تقلبی،گارانتی خودرو شما را نیز باطل می‌کند، اگر اتومبیل کیا شما دارای گارانتی است، قبل از تعویض و یا خرید لوازم یدکی با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید تا از صحت اصل بودن آن اطمینان حاصل بفرمایید. در صورتی که لوازم یدکی خودرو کیا شما در بازار لوازم یدکی موجود نبود، مجموعه لوکاپرو قادر است قطعات و لوازم یدکی خودرو شما را با در نظر گرفتن مدل آن، به صورت مستقیم از کشور‌های حاشیه خلیج فارس وارد کند. این امر به شما امکان می‌دهد که لوازم یدکی اصل و با تایید کمپانی کیا را خریداری کنید یکی دیگر از مزیت‌های واردات مستقیم لوازم یدکی توسط لوکاپرو این است که، شما می‌توانید لوازم یدکی و قطعات استوک و یا در واقع دست دوم کیا را خریداری کنید، در این صورت کارشناسان تیم لوکاپرو قطعه و یا لوازم یدکی را به خوبی بررسی می‌کنند که مشکلی نداشته باشد و با تایید شما آن را خریداری می‌کنند و به شما در ایران تحویل می‌دهند، خرید لوازم یدکی استوک باعث می‌شود هزینه شما برای تعویض و یا تعمیر قطعات خودرو پایین بیاید، از این رو خیلی از دارندگان خودرو‌های کیا برای تعویض لوازم یدکی خودرو‌های خود از لوازم یدکی استوک استفاده می‎‌‌کنند البته لوازمی که به تایید کارشناسان لوکاپرو رسیده.

 واردات لوازم یدکی کیا

به متخصص کیا مراجعه کنید


سیستم‌های داخلی خودرو‌های کیا، با سیستم‌های خودرو‌های آلمانی یا فرانسوی بسیار متفاوت است، از این رو تیم متخصص لوکاپرو با مطالعه کامل تک تک مدل‌های خودرو‌های کیا، آمادگی این را دارد که به صورت تخصصی و کارشناسی شده خودرو شما بررسی کند و بهترین تصمیم را برای تعمیر و یا تعویض لوازم یدکی خودرو شما بگیرد. در نظر بگیرید شما می‌توانید با تماس با مجموعه لوکاپرو درخواست کنید که متخصصان ما به محل خودرو شما مراجعه کنند تا در وقت صرف شده هم صرفه‌جویی کنید.

 واردات لوازم یدکی کیا

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here