به گزارش تیم خبری لوکاپرو: رئیس اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا از مذاکره ایران خودرو با فیات ایتالیا خبر داد.
مذاکره ایران خودرو با فیات برای تولید خودرو ارزان مدتی است شروع شده که تا حصول توافق ادامه خواهد داشت.
با توجه به اینکه فیات یکی از بزرگ‌ترین خودروسازان ایتالیا، پیش از انقلاب هم در صنعت خودرو سازی ایران سهم داشته است، اماده است تا دوباره به بازار خودرو کشور باز گردد.
فیات این آمادگی را دارد تا خودروهایی با قیمت ارزان را با همکاری ایران خودرو به تولید کند تا جایگزین برخی محصولات قدیمی خود شود تا مردم بتوانند با قیمتی مناسب مالک خودرویی با امکانات روز شوند.
فیات اصرار به همکاری با ایران خودرو دارد تا وارد بازار ایران شود زیرا با وضعیت اقتصادی نامناسب امروز اروپا نمی‌تواند سرمایه‌گذاری مستقلی در کشور برای تولید خودرو داشته باشد رئیس اتاق ایران و ایتالیا گفت: بازار ایران کشش بالایی برای خودروهای ارزانقیمت و با کیفیت دارد و اگر فیات در یک همکاری مشترک بتواند محصولی با یک قیمت اقتصادی را وارد بازار ایران کند، قادر خواهد بود بخشی از سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

Fiat_Barbie_500

یک دیدگاه

  1. باسلام ودرود برشما بزرگواران از قدیم تا به الان همه میدونیم که صنعت خودرو سازی کشورهای دیگه با توجه به محصولات امروزی شرکتهای خودرو سازی قابل قیاس نیستن حالا فرض براین که کشورهای خارجی بخان بیان در کشور ماسرمایه گذاری کنند البته با همکاری همین شرکتهای داخلی به نظر شما فایده ی داره بازم همون اش وهمون کاسه بنظر بنده خود دولت متصدی واردات خودرو خارجی باشه خیلی بهتره هم برای مردم وهم برای دولت

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here