یکی از خدمات ارائه شده از سوی تیم لوکاپرو، نصب کیلس استارت است. امروزه با توسعه فناوری‌های جدید، تقریبا روی هر خودرویی می‌توان کیلس استارتر نصب کرد؛ همین موضوع سبب شده است که سرویس نصب کیلس استارت در بین صاحبان خودروهای داخلی و وارداتی به شکل یک ترند مشاهده شود. متخصصان لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان اتومبیل‌های لوکس وارداتی و همچنین طیف گسترده‌ای از خودروهایی که این فناوری به شکل یک آپشن در آن‌ها دیده می‌شود، برای اولین بار در ایران اقدام به نصب کیلس استارت اورجینال مورد تایید کمپانی کرده‎‌اند. نصب کیلس استارت یک امر تخصصی در حوزه خدمات خودرویی به حساب می‌آید و اگر به درستی انجام نشود، قطعا ایموبلایزر دچار مشکل شده و امنیت اتومبیل به خطر می‌افتد. قطعات استفاده شده در پروسه نصب کیلس استارت تماما باید با ECU یا همان کامپیوتر خودرو تطابق داشته باشند تا فعالیت سیستم کیلس، کار بقیه سامانه‌های امنیتی را دچار مشکل نکند. بسیاری از برندهای خودروسازی بزرگ همچون پورشه، مرسدس بنز، هیوندای و… سیستم کیلس استارتر را به عنوان آپشن به مشتریان خود در هنگام خرید محصولات آن‌ها پیشنهاد می‌دهند؛ از همین رو بدیهی است که بسیاری از اتومبیل‌های وارداتی بخصوص مدل‌های قدیمی‌تر فاقد سامانه کیلس استارتر باشند.
نصب کیلس استارت چگونه انجام می‌شود؟
متخصصان لوکاپرو در راستای ارائه بهتر سرویس نصب کیلس استارت بر روی خودروهای وارداتی، ابتدا ECU یا همان کامپیوتر داخلی خودرو را مورد آنالیز قرار می‌دهند. پیشنهاد متخصصان ما این است که روی خودروهایی که ECU آن‌ها فاقد آنالیزور سیستم کیلس استارتر است، این سیستم را نصب نکنید؛ زیرا به یقین خودرو مورد نظر شما دچار مشکل امنیتی خواهد شد. از همین رو اگر اتومبیل شما از نمونه‌های قدیمی یا مونتاژ داخل است، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا کامپیوتر خودرو را با بهره‌گیری از سنسورهای جدید آپدیت کنید و سپس اقدام به نصب کیلس استارت بر روی آن کنید. سالانه خودروهای زیادی که به صورت دستی بر روی آن‌ها سامانه کیلس استارتر نصب شده است، توسط سارقین دزدیده می‌شود؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم ریسک نکنید برای نصب کیلس استارت به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. اگر خودرو شما فاقد سیستم ایموبلایزر است، به هیچ وجه نصب کیلس استارت بر روی آن پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا به راحتی و با بهره‌گیری از امواج رادیویی درب اتومبیل شما باز شده و سارقین می‌توانند خودرو شما را مورد سرقت قرار دهند.
نصب کیلس استارت توسط متخصصین لوکاپرو
مجموعه تخصصی لوکاپرو با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودروهای ساخت داخل و وارداتی، برای اولین بار در ایران اقدام به راه‌اندازی لاین تخصصی در خصوص نصب کیلس استارت کرده است. اگر شما هم دوست دارید از فناوری کیلس استارتر بر روی اتومبیل خود بهره‌مند شوید، همین امروز با شماره‌های مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس بگیرید تا متخصصان ما بر اساس نوع اتومبیل شما بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند. اگر خودروی شما فاقد سنسور مناسب برای نصب کیلس استارتر باشد، متخصصین لوکاپرو قادر هستند با به روز کردن ECU آن، سامانه‌های فنی خودرو شما را برای نصب کیلس استارت آماده کنند؛ پس قبل از مراجعه به مراکز خدمات خودرویی لوکاپروف مدل دقیق اتومبیل خود را به مشاورین ما اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here