کیت بدنه، قطعاتی است که به بدنه خام یک خودرو اضافه می‌شود. این کیت‌ها می‌توانند توسط خود کمپانی سازنده اتومبیل و یا توسط برند شناخته شده‌ای ساخته شده باشد. برخی از این کیت‌ها فقط بر روی ظاهر خودرو تاثیر دارند و برخی دیگر همراه با تغییرات مکانیکی به خودرو اضافه می‌شوند. مجموعه لوکاپرو با در نظر گرفتن خواسته مشتری‌ها، اقدام به وارد کردن کیت‌های بدنه اصلی خودرو‌های لوکس وارداتی کرده است و این امکان را به مشتری‌هایش می‌دهد که، در کمترین زمان ممکن و همچنین با یک قیمت مناسب، کیت بدنه خودرو خود را سفارش بدهند.
کیت‌های بدنه معمولا به عنوان یک آپشن اضافه ارائه می‌شوند. از آن‌جایی که در ایران امکان شخصی کردن آپشن‌های خودرو و یا در زبان ساده‌تر سفارش آپشن‌های مورد علاقه وجود ندارد، امکان این است که کیت بدنه بر روی خودرو خریداری شده توسط صاحب خودرو، وجود نداشته باشد، از این رو افراد اقدام به نصب کیت‌های بدنه به صورت جداگانه می‌کنند، اما متاسفانه در خیلی از موارد کیت‌های خریداری شده توسط صاحبان خودرو از مواد ضعیف هستند، در نظر بگیرید کیت بدنه یک خودرو، معمولا به صورت دائم در برخورد با جریان هوا قرار دارد، از این رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم کیت‌های اصلی خودرو‌ها را خریداری کنید که معمولا از جنس کامپوزیت‌های سخت و یا فیبرکربن هستند، تیم لوکاپرو با بوجود آوردن لاین واردات کیت‌های خودرو، اقدام به وارد کردن کیت‌های بدنه اصلی به داخل کشور کرده است، از این رو صاحبان اتومبیل‌های وارداتی به راحتی و با اطمینان، می‌توانند کیت اصلی خودرو خود را سفارش دهند.

برای خودرو‌های مرسدس بنز، چند برند معروف در دنیا کیت تولید می‌کنند، که اغلب آن‌ها بر روی ظاهر خودرو و همچنین سبک کردن خودرو تمرکز دارند. زیرا معمولا خودرو‌های مرسدس بنز در کلاس خود از وزن بالایی برخوردارند و این به دلیل سبک طراحی آن‌ها است و این موضوع باعث شده است که طراحان کیت‌های بدنه، به فکر این باشند که با طراحی‌های خود، مقداری از وزن خودرو را کاهش بدهند یا حداقل مقدار و شدت برخورد بدنه اتومبیل را با ذرات هوا کم‌تر کنند.

 

aerodynamics-amg-performance-diffuser-2_2048x2048

 

کیت AMG و AMG+

کمپانی آلمانی AMG (آ.اِم.گِ) که یکی از زیر مجموعه‌های مرسدس بنز است و زیر نظر این برند فعالیت می‌کند،AMG  معروف‌ترین کیت بدنه خودرو‌های مرسدس بنز را تولید می‌کند و دو نوع AMG و AMG+ دارد. کیت‌های AMG، در ایران معمولا فقط به صورت کیت‌های ظاهری دیده می‌شوند، زیرا به دلیل قوانین محدود کننده واردات خودرو، موتور‌های AMG اجازه ورود به کشور را ندارند. کیت AMG شامل تغییراتی در سپر جلو و عقب و همینطور رکاب‌ها و رینگ‌ها است و تمامی قطعات اضافه شده از جنس بدنه خود خودرو است. کیت AMG+ مرسدس کمی تخصصی‌تر است و هدف از طراحی آن‌ها کم کردن وزن و برخورد بدنه اتومبیل با جریان هوا است. کیت‌های AMG+ معمولا از جنس کامپوزیت‌های سبک مانند فیبر کربن هستند و انواع مختلفی دارند. دیفیوزر یکی از قطعاتی است که در کیت‌های AMG+ به کار می‌رود. دیفیوزر (Diffuser) نقش آیرودینامیکی در کیت‌های AMG+ دارد که در قسمت عقب خودرو و زیر سپر عقب نصب می‌شود. دیفیوزر به جریان هوای زیر خودرو سرعت بیشتری می‌دهد و باعث می‌شود فشار برخورد خودرو با هوا کمتر شود.
یکی دیگر از قطعات کیت‌های AMG+ باله عقب یا همان Spoiler است که وظیفه آیرودینامیکی مانند دیفیوزر دارد و باعث می‌شود جریان هوا بهتر و با سرعت بیشتری به حرکت در بیاید. در نظر بگیرید که تمامی این قطعات باید به درستی و مهندسی شده نصب شده باشند، اگر قصد این را دارید که کیت‌های بدنه تخصصی بر روی خودرو خود نصب کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. کیت‌های AMG+ همچنین دارای تغییراتی در تریم داخلی خودرو هم هستند که یکی از آن‌ها کمربند قرمز است. برای خرید و نصب کامل این کیت، با لوکاپرو تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن کیت بدنه خودرو مرسدس بنز شما، بر روی اتومبیلتان نصب شود.

 

mercedes-benz_amg_start_video_fallback_1000x563_12-2013_jpg.object-Single-MEDIA

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here